Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Ekonomika pszczelarstwa

Refundacje na zakup sprzętu zza granicy Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1189

Zaloguj się aby obserwować temat

Lukasz_Baniak

Lukasz_Baniak

2014-08-03 07:51:42

Czy można uzyskać refundację na sprzęt zakupiony za granicą? Jeżeli tak to w jakiej wysokości?

emil

emil

2014-08-17 00:34:37

To pytanie należałoby skierować do ARR, ale wg mojej wiedzy i tego jak wygląda przebieg realizacji projektu, to nie można.

michal-trabka

michal-trabka

2014-08-21 11:30:15

A ja z tą samą sprawą. A precyzyjniej, chodzi mi o zakup sprzętu w niemczech, czyli w państwie członkowskim unii europejskiej.

mati

mati

2014-08-24 11:22:05

chyba firmy mogom kupowac sprzet z zagranicy i miec wtedy 0 podatek vat ale to firmy i nie ma mowy o refundacji. a i muszom miec jakis europejski nip czy cos takiego

factis

factis

2014-08-26 10:37:44

Po co Ci sprzęt zza granicy? Jest wielu dostawców na prawdę światowej klasy sprzętu pszczelarskiego i dziesiątki producentów krajowych. Nawet jakby można było to przecież stracisz czas na szukanie i poniesiesz koszty przesyłki, pewnie równie chore. Chyba, że to było pytanie, żeby wzbudzić dyskusje na ten temat i ewentualnie przesłać go ARR ;)

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-08-29 09:42:06

Ja bym powiedział tak samo jak factis. Podobno sprzęt od Łysonia jest najlepszy. On sam dystrybuuje go na całą Europę. Myślę, że zdominuje rynek europejski... jak nie zdominował już.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Ostatnio dodane posty:

Ul wielkopolski stojak - zalety
24 Listopada 2020

Właściwości mleczka pszczelego [video]
20 Listopada 2020

Ul wielkopolski stojak - zalety
01 Listopada 2020

Ile żyje pszczoła?
23 Października 2020

Zakładanie pasieki – od czego zacząć?
16 Października 2020

Ul wielkopolski stojak - zalety
15 Października 2020


Ostatnio dodane tematy:

Ile żyje pszczoła?
23 Października 2020

Ul wielkopolski stojak - zalety
15 Października 2020

Jak zbudować ul Dadanta? - poddasze, dennica, nadstawka i daszek
15 Października 2020

Jak stosować kwas mlekowy?
15 Października 2020

Kwas mrówkowy - lek na warrozę
14 Października 2020


Najaktywniejsi w tym tygodniu:

1. Kryspin: 1

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.