Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Ekonomika pszczelarstwa

Jak najlepiej sprzedać miód? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1934

Zaloguj się aby obserwować temat

arek

arek

2016-09-12 21:18:59

Jak najlepiej sprzedać miód?

Isi

Isi

2016-09-13 12:06:08

Witam, zapraszam wszystkich chętnych do sprzedawania swojego miodu i reklamowania swojej pasieki do udziału w jarmarkach w centrach handlowych na terenie śląska.
Chętnych proszę o kontakt tel. 696-707-588.

mati

mati

2016-09-13 20:46:40

najlepiej sprzedac stalym klientom prosto w pasiece bo wiadomo ze to twoje pszczoly i nie dodajesz niczego i dbasz o warunki w pracowni i nie nie mowy o horobach pszczol

blondynekkrk

blondynekkrk

2016-11-19 23:01:47

@Isi chyba właściwszym miejscem będzie reklama tutaj: http://www.portalpszczelarski.pl/5/ogloszenia.html

blondynekkrk

blondynekkrk

2017-10-17 05:46:23

Ja jeszcze dodam do swojej wypowiedzi, że aby sprzedawać miód trzeba mieć zgodę na sprzedaż bezpośrednią miodu... Kto jej nie ma, nie może legalnie sprzedawać miodu.

eryk16

eryk16

2017-12-02 06:00:00

To zależy co masz na myśli mówiąc najlepiej? Najlepiej pod względem ceny? Najbardziej uczciwie względem siebie lub klienta?

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.