Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Chów i hodowla pszczół

Cieplarka do wychowu matek pszczelich - co to? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 2744

Zaloguj się aby obserwować temat

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-11-04 07:42:26

Po co komu cieplarka do wychowu matek pszczelich? Co to daje?

mati

mati

2014-11-05 09:42:20

jak sama nazwa wskazuje to jest urzondzenie do wychowu matek morzesz sobie sam takie cos zrobic

banan

banan

2014-11-10 08:09:19

@blondynekkrk, no nie jest inaczej niz mati napisal. co bys chcial wiedziec to moze ci podpowiem

factis

factis

2014-11-15 08:07:06

Okazuje się, że można zrobić cieplarkę wykorzystując kuchenkę mikrofalową. Polecam filmik:

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-11-18 08:21:55

Dzięki! Filmik przydługawy ale bardzo ciekawy!!

Mazurek

Mazurek

2017-12-28 11:57:23

Witam, a czy może ktoś podpowiedzieć jak wyhodować samemu matkę pszczelą do odkładu? mam dwa ule i późną wiosną lub latem planuję stworzyć odkład. Czy jeśli podbiorę z dwóch uli ramki z jajeczkami i pszczołą to one utworzą mateczniki ratunkowe i umieszczą tam jajka? Czytałem o czymś podobnym...nie chcę uśmiercać matek bo mam je od czerwca 2017.Ewentualnie proszę o przekierowanie na odpowiedni link. Pozdrawiam

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.