Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Chów i hodowla pszczół

Skąd wziąć trzcinę do hodowli murarki ogrodowej? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 2439

Zaloguj się aby obserwować temat

factis

factis

2014-05-20 09:28:32

Naczytałem się na tym portalu wielu ciekawych informacji o murarce ogrodowej i jej hodowli. Mam jednak pytanie, skąd wziąć trzcinę do jej hodowli? Domyślam się, że zbierać należy ją jak jest sucha?

michal1972

michal1972

2014-05-23 07:24:05

Nie będę odkrywczy jeżeli napiszę, że znad jeziora. Najlepiej wtedy kiedy trzcina jest sucha, czyli zimą. Można też ewentualnie zebrać ją jak będzie zielona ale wtedy trzeba będzie zadbać o to, żeby porządnie wyschła. No i oczywiście zbieramy jak najgrubsze łodygi!

factis

factis

2014-05-24 09:17:14

Dzięki! A proszę powiedz mi jeszcze, w jaki sposób ją suszyć? Zawiesić gdzieś żeby wisiała czy rozłożyć gdzieś na podłodze?

mlody_pszczelarz

mlody_pszczelarz

2014-05-25 14:45:55

jak bedzzie dostep powietrza z kazdej strony to szybciej wyschnie, mozna tez kupic trzcine

factis

factis

2014-08-16 20:24:45

@mlody_pszczelarz, gdzie można kupić trzcinę?

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.