Portal Pszczelarski

Pszczeli Port

Forum pszczelarskie - Chów i hodowla pszczół

Czym wytruć pszczoły? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1168

Zaloguj się aby obserwować temat

Outree

Outree

2020-09-13 10:56:11

Jest taka sytuacja, dostałem w spadku 36 uli z pszczołami w środku. Kompletnie nie interesuje się pszczelarstwem i nie mam co z tym robić bo w miejscu pasieki planujemy na wiosnę postawić budynek gospodarczy. Mam pytanie, jak można bezpiecznie i humanitarnie wytruć te wszystkie pszczoły? Myślałem żeby podejśćw nocy i pryskać muchozolem ale za drogo wychodzi.

blondynekkrk

blondynekkrk

2020-09-15 21:37:07

Outree, nie wytruwaj pszczół! Ogłoś się na tym portalu że chcesz oddać w dobre ręce. Zgłosi się wiele osób, które nie stać na to żeby zacząć przygodę z pszczołami, a Ty spełnisz ich marzenie. Ewentualnie skontaktuj się z lokalnym kołem pszczelarskim. Z pewnością przejmą od Ciebie rodziny pszczele :)

Kryspin

Kryspin

2021-03-02 15:11:08

Proszę nie wytruwać. Nie ma humanitarnego trucia.Mieszkam w Opolu mam znajomych chętnie wezmą . Czy to z ulami ? Na jakiej ramce ?

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

ToSieNosi.eu
Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków
ToSieNosi.eu

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.