Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Choroby, zagrożenia i ochrona pszczół

Bardzo łatwe aplikowanie kwasu mrówkowego w celu zwalczania warrozy Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 2343

Zaloguj się aby obserwować temat

jacekinveco

2020-03-06 22:49:04

Zastosowanie ceramicznych płytek specjalnie formowanych ,,Cur-Varro" jako dozowników kwasu mrówkowego do zwalczania warrozy, to metoda pozwalająca oszczędzić czas pszczelarza i nakłady jego pracy na tę czynność. Co jednak najistotniejsze - dzięki zastosowaniu innowacyjnych płytek Cur-Varro jako dozownika kwasu mrówkowego, jego pary uwalniają się z jednakową prędkością niezależnie od temperatury. Tempo uwalniania się kwasu było dotychczas największą trudnością w jego stosowaniu. Dzięki specjalnie uformowanej płytce ceramicznej CUR-VARRO ten problem został opanowany.

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie

Ernest Bryll

Ernest Bryll

Autor tekstów

Polski poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, dziennikarz, tłumacz i krytyk filmowy. Właściciel strony bryll.pl

Modlitwa - Ernest Bryll

Magdalena Faltyn

Magdalena Faltyn

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniakrokusia.co.uk.

Na co dzień mama, której pasją jest gotowanie, czytanie książek oraz zwiedzanie ciekawych miejsc.

Udka z kurczaka z ketchupem i miodem

Kurczak w sosie miodowo-musztardowym z nutką chili

Marchewka z jabłkiem i miodem

Monika Wolańska

Monika Wolańska

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Słodkie Słone

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa a z zamiłowania „kucharą” - tak określają mnie znajomi. Pasji mam całe mnóstwo! Dobra kuchnia, fotografia, piękne wnętrza i miejsca, podróże…

Kurczak z sosem sojowym i miodem

Sałata z grejpfrutem, serem pleśniowym i sosem winegret z miodem

Pierniczki na miodzie