Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Choroby, zagrożenia i ochrona pszczół

Jak ochronić własny tyłek Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1843

Zaloguj się aby obserwować temat

wowosowa

2019-04-11 19:29:21

informacja o opryskach przesłana SMSem do pszczelarza załatwia sprawę zatrucia???

wowosowa

2019-04-11 19:33:59

KOWR wraz z MIn.Rol. kombinują jak bezkarnie i wbrew ustawie O ochronie roślin wykołować pszczelarzy. Plantator przesyła SMSem informację o opryskach a pszczelarz ma na 1 dzień (wg słów ministra) "zatrzymać " pszczoły. Co o tym myślicie?. Bo ja jestem zaskoczony !.

wowosowa

2019-04-11 19:35:57

Truciciel powie:przecież informowałem!

tulipan

2019-04-14 18:17:23

chore prawo kpiny z pszczelarzy

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Ewa Jarosz

Ewa Jarosz

autor przepisów kulinarnych i bloga dietetykwstolicy.blogspot.com

Dietetyk medyczny, blogerka kulinarna i amator fotografii. Uczy swoich pacjentów jak utrzymać zasady racjonalnego odżywiania czerpiąc przyjemność z jedzenia. Zaraża optymizmem i zdrowym podejściem do życia.

Ser twarogowy z miodem i orzechami

Ciasto jogurtowo-miodowe z cynamonem

Pieczone owoce z miodem i płatkami owsianymi

Ernest Bryll

Ernest Bryll

Autor tekstów

Polski poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, dziennikarz, tłumacz i krytyk filmowy. Właściciel strony bryll.pl

Modlitwa - Ernest Bryll

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.