Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Choroby, zagrożenia i ochrona pszczół

Vitaeapis - opinie Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 4737

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2
michal1972

michal1972

2016-06-25 07:55:17

Witam wszystkich Forumowiczów. Z pewnością dotarła do Was informacja, że pojawił się na polskim rynku produkt dla pszczół, który ma zmniejszać ryzyko wystąpienia grzybicy i zgnilca amerykańskiego. Mowa o Viteapis od firmy Axen Bio Group. Czy ktoś kupił ten produkt i jeżeli tak, to jakie są Wasze odczucia? Czy warto go stosować?

Ola

Ola

2016-06-25 08:03:20

Witam michal1972,
moim zdaniem to kolejny produkt na którym ludzie chcą zarobić.Rolnicy stosują opryski na wszystko co tylko możliwe ....w pszczelarstwie też chce się stworzyć leki na wszystko ....uważam osobiście ,że to nie jest możliwe .Byłoby lepiej gdybyśmy zaczęli wszyscy myśleć co robimy ,co jemy ,czym pryskamy itp
Pozdrawiam i miłego weekendu

eryk16

eryk16

2016-06-25 08:41:34

Cześć Michale! Dawno Cię tu nie było, albo byłeś ale się nie uaktywniałeś!

Co do tego produktu nie mam wyrobionego zdania bo nie kupiłem go. Jako pszczelarz młodego pokolenia mogę jednak stwierdzić, że lepiej żeby coś było, niż jakby nie było. Nie popieram akcji "wolne pszczoły" bo dla mnie to kompletna bzdura. To źródło chorób i niczego innego. Ciekaw jestem ile rodzin mają ci pszczelarze, którzy zajmują się pszczelarstwem naturalnym. Pewnie kilka.

blondynekkrk

blondynekkrk

2016-06-27 07:08:23

Hej! A czy to coś złego, że pojawiła się kolejna firma na polskim rynku, która kieruje swoje działania na kwestię zdrowotności pszczół? Mnie tylko zastanawia to, czy ingerencja w zachowanie pszczół nie będzie miało skutków w ich naturalnym zachowaniu w kolejnych pokoleniach.

Ola

Ola

2016-06-27 14:36:15

Witaj blondynekkrk,
dla mnie coś złego...a dlaczego sam sobie już odpowiedziałeś , bo ingerencja w zachowanie BĘDZIE miała skutki.Często się zgadzam z Twoim zdaniem ,ale tym razem nie mogę ...wybacz.
Pozdrawiam

Adam_Poch

Adam_Poch

2016-06-27 18:08:46

Witam. Ja się zgadzam z Olą, że z tego nic dobrego nie będzie skoro ingerujemy w zachowanie pszczół, nawet jak to jest produkt całkowicie naturalny. Pszczoły z jakiegoś powodu nie są większymi "czyścioszkami" niż mogłyby. Pytanie dlaczego?

blondynekkrk

blondynekkrk

2016-06-28 16:13:31

@Ola hej! Jasne ;) Mnie tylko bardziej chodziło o to, że dobrze, że wszystko zmierza w stronę ratowania pszczół. Ważne tylko, żeby jednak to robić z głową. Jak już się ingeruje w genetycznie zaprojektowane instynkty, to moim zdaniem nie jest to za dobre.

michal-trabka

michal-trabka

2016-07-20 07:41:14

Cześć! I jak? Czy ktoś korzystał z Vitaeapis? Patrzyłem po Facebooku i tam było dość głośno na temat tego produktu. Standardowo najwięksi "krzykacze" mówili jaki to jest beznadziejny... ale zastanawia mnie skąd mieli taką wiedzę o tym skoro produkt ledwo co wszedł na rynek?

Strony: 1 2

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.