Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Choroby, zagrożenia i ochrona pszczół

Film Więcej niż miód - opinie Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 2874

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2 3

marcin

2013-12-31 09:13:01

Czy ktoś widział ten film? Jakie macie odczucia? A może znacie jakieś podobne filmy poruszające temat pszczół?

Link do opisu filmu: http://www.portalpszczelarski.pl/artykul/32/_wiecej_niz_miod__-_film_dokumentalny_o_pszczolach.html

blondynekkrk

2013-12-31 09:20:01

Czekam aż będzie go można pobrać albo puszczą w telewizji :P

marcin

2014-01-02 22:00:05

Myślę Blondynku, że nie tędy droga. Telewizja czy komputer nie odda magii kina :)

Lukasz_Baniak

2014-01-03 10:58:09

Czytałem ten artykuł, nawet miałem się wybrać ale coś mi wypadło i temat padł. Teraz nie wiem czy jeszcze jest gdziekolwiek grany...

blondynekkrk

2014-01-03 17:43:04

Może nie da ale taniej i można oglądnąć w każdej chwili :)

mati

2014-01-04 09:35:43

bylem i zrobil wrarzenie tylko chyba ludzie go nierozumieli

michal1972

2014-01-04 11:52:41

Niestety nie widziałem tego filmu. Podobnie jak kolega Łukasz miałem w planach ale coś mi wypadło.

mlody_pszczelarz

2014-01-06 21:02:08

ja tez nie widzialem jeszcze "Wiecej jak miod", ale mam nadzieje, ze uda mi siee nadrobic, to w jakims czasie

Strony: 1 2 3

Weź udział w dyskusji:

Współpracują z portalem:

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Przyjęcie matki pszczelej - ułatwienia

Mały chrząszcz ulowy – wielki szkodnik pszczół

Linia pszczół car: PA

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie

Magdalena Faltyn

Magdalena Faltyn

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniakrokusia.co.uk.

Na co dzień mama, której pasją jest gotowanie, czytanie książek oraz zwiedzanie ciekawych miejsc.

Łosoś w musztardzie i miodzie

Udka z kurczaka z ketchupem i miodem

Kurczak w sosie miodowo-musztardowym z nutką chili