Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Baza pożytkowa

Rośliny miododajne sadzone na jesień Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1110

Zaloguj się aby obserwować temat

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-10-02 07:59:38

Jakie rośliny miododajne sadzi się jesienią?

michal1972

michal1972

2014-10-03 09:00:32

Pyłkodajne krokusy albo przebiśniegi.

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-10-07 10:56:07

Rozumiem, że pyłkodajne przede wszystkim a nie miododajne?

Lukasz_Baniak

Lukasz_Baniak

2014-10-11 08:31:52

Najlepiej posadzić wierzby wczespożytkowe lub innego typu drzewka. Zawsze to jednorazowa inwestycja i na lata. Bo tak to czemu pytasz o takie, które sadzi się jesienią?

marcin

marcin

2014-10-20 18:58:17

@blondynekkrk, uzbrój się w cierpliwość. Artykuł pojawi się niebawem.

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-10-23 09:13:41

@blondynekkrk - w takim razie czekam z niecierpliwością :)

factis

factis

2014-11-03 08:10:56

@marcin, muszę przyznać, że się postarałeś. Kawał dobrej roboty z tym artykułem. Dla tych, którzy nie wiedzą o którym piszę, zostawiam adres: http://www.portalpszczelarski.pl/artykul/634/rosliny_miododajne-_rosliny_pozytkowe-_rosliny_pszczelarskie_-_spis.html

Lukasz_Baniak

Lukasz_Baniak

2014-11-13 15:55:36

@factis, widziałem artykuł. Bardzo będzie cieszył, kiedy zostanie cały zlinkowany. Teraz jest fajnie, bo jest spis. Wierzę jednak, że się administratorzy strony zabiorą za to i będą sukcesywnie dodawać nowe artykuły.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.