Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

Forum pszczelarskie - Baza pożytkowa

Gdzie kupić nasiona roślin miododajnych? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 4226

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2
blondynekkrk

blondynekkrk

2014-07-14 07:19:56

Gdzie można kupić takie nasiona? Byłem wczoraj w OBI i Castoramie i tam nie ma nasion roślin miododajnych...

michal1972

michal1972

2014-07-16 10:25:53

Tam możesz znaleźć rośliny miododajne ale nie typu facelia czy przegorzan. Była tutaj osoba, która oferowała swoje nasiona. Być może jeszcze wisi jej ogłoszenie. Ewentualnie poszukaj po pszczelarzach w okolicy oraz po osobach prowadzących sklepy ogrodnicze.

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-07-17 10:56:03

Pytałem się pszczelarzy ale oni mówią, że mają na własny użytek :o wyczuwam nieprzedsiębiorczość :)

mati

mati

2014-07-20 18:11:50

poszukaj po necie jest durzo stron internetowych ze sklepami co sprzedaja nasiona. tam znajdziesz to czego szukasz

Sylwek

Sylwek

2014-07-23 12:47:40

Nasiona roślin miododajnych można kupić przede wszystkim od pszczelarzy którzy dysponują własnym polem. Też na tym portalu widziałem takie ogłoszenia. Są też na innych stronach. Warto przeglądnąć od czasu do czasu Internet. Masz wtedy pogląd na to ile co kosztuje i ile będzie kosztowała tego przesyłka.

Lukasz_Baniak

Lukasz_Baniak

2014-08-03 06:59:48

W zależności co dokładnie potrzebujesz, trzeba albo "dopaść" pszczelarza, albo rolnika, albo sadownika, albo odwiedzić sklep zielarski, albo zaglądnąć do Internetu.

agrostema

agrostema

2014-08-26 20:43:57

Jesienią będę miał dużo gatunków nasion roślin miododajnych.
Wieloletnie – trojeść krwista, trojeść bulwiasta,trojeść amerykańska, hyzop lekarski, szałwia okręgowa, lofant, przegorzan trwały,macierzanka piaskowa, smotrawa okazała, rożnik przerośnięty, lawenda, jeżówka purpurowa,karagana, stulisz, barbula szara-sadzonki, amorfa krzewiasta-sadzonki i nasiona, dzielżan jesienny - sadzonki.
Dwuletnie – nostrzyk żółty, szczeć draperska, dziewanna.
Jednoroczne – ogórecznik lekarski, słonecznik drobnokwiatowy, kocimiętka.

Oferta będzie opublikowana w ogłoszeniach tego forum.

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-11-18 08:28:34

Swego czasu widziałem Twoje agrostema ogłoszenie i o ile dobrze kojarzę, to są Twoje zdjęcia w galerii.
@Sylwek, z tego co wiem, to mało jest takich pszczelarzy. Prędzej są tacy, którzy zbierają po polach nasiona niż mają własne pole ;)

Strony: 1 2

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Ostatnio dodane posty:

Pszczeli Port - polski producent węzy pszczelej
18 Maja 2019

Wystawianie faktury za miód (?)
17 Maja 2019

jakie rosliny przyjazne pszczolom - na balkon
13 Maja 2019

13 Maja 2019

Miód a choroba niedokrwienna serca i nadciśnienie tętnicze
13 Maja 2019

Czy to murarka?
13 Maja 2019

Ostatnio dodane tematy:

Wystawianie faktury za miód (?)
17 Maja 2019

jakie rosliny przyjazne pszczolom - na balkon
13 Maja 2019

Czy to murarka?
13 Maja 2019

Czy to dobra baza?
23 Kwietnia 2019

Rusza program Małopolska Pszczoła 2019 - do rozdania 400 tys. złotych
14 Kwietnia 2019

Najaktywniejsi w tym tygodniu:

1. wiercimorda: 4

2. Ijon_Tichy: 1

3. Gustaw: 1

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.