Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Baza pożytkowa

Co kwitnie po rzepaku? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 2556

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2
blondynekkrk

blondynekkrk

2014-04-30 07:46:21

Gdziekolwiek się nie spojrzy tam "żółte pola". Pięknie to wygląda! Jaki duży pożytek będzie następny?

mlody_pszczelarz

mlody_pszczelarz

2014-04-30 22:45:29

Akacja!

factis

factis

2014-05-02 08:16:23

Najpierw jest wierzba, później klon zwyczajny, mniszek lekarski, klon jawor, głogi. Następnie koniczyna biała, chaber bławatek i drzewa owocowe. Później jest właśnie rzepak a po nim ogólnie rzecz mówiąc chwasty i rośliny łąkowe. Po rzepaku często pojawia się gryka i jak kolega wyżej wspomniał, także akacja. Następnie lipy drobnolistne, nawłoć i macierzanka piaskowa. W okresie między sierpniem a wrześniem wrzos. To chyba tyle. Ufff!

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-05-04 08:55:43

Ulala dziękuję za tak pełną odpowiedź:) Rozumiem, że wymienione pożytki mogą kwitnąć też w innym czasie biorąc pod uwagę region Polski?

mati

mati

2014-05-07 08:43:22

no ael to co factis wypisal to nie kwitnie po koleji tylko czasem ruwnoczesnie zeby cie to niezmylilo

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-05-09 08:54:33

Zdaję sobie z tego sprawę mati, że to nie jest jedno po drugim :) Część się zazębia i pewnie też nie jest to kompletna lista. Niemniej taka lista jest bardzo cenna, za co dziękuje koledze factisowi, że się nią ze mną podzielił :)

michal1972

michal1972

2014-05-11 18:39:08

Można by jeszcze dopisać kilkanaście roślin aby listę dopełnić. Tak blondynku, część się zazębia, część kwitnie równocześnie. Co więcej, czas kwitnienia zależy od rejonu geograficznego.

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-05-13 08:00:00

Czyli dobrze myślałem:) A szybciej pożytki są na wschodzie czy zachodzie kraju?

Strony: 1 2

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.