Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Baza pożytkowa

Przymrozki i mniej pożytków Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1983

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2
eryk16

eryk16

2014-01-08 08:40:38

Teraz zarządcy dróg się cieszą, mniej ci co mieli odśnieżać. Pszczelarze też moim zdaniem nie mają powodów do zadowolenia. Niby pogoda przypominająca późną wiosnę. Pojawiają się kwiaty, drzewa wypuszczają liście. A jak przyjdzie mróz to to wszystko wetnie. Nie macie takiego wrażenia, że 2014 rok będzie ciężki dla nas i naszych pszczół?

Lukasz_Baniak

Lukasz_Baniak

2014-01-08 17:20:40

Może tak być. Na większości drzew w moim ogrodzie pojawiły się nowe listki...

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-01-09 17:47:12

Mam takie wrażenie, że pszczelarze zawsze będą mówić, że ciężki rok itp itd :) Przykro mi to mówić ale zauważyłem, że pszczelarze głównie narzekają a to że coś z dotacjami nie tak, a to że jakaś choroba, a to że nie ma 40kg miodu z ula tylko 15... A gdzie te pozytywy? Gdzie rozmowa o relaksie? O tym jakie fajne jest to zajęcie? Ja nie jestem pszczelarzem ale bardzo chcę nim zostać. Wiem coraz więcej i staram się widzieć pozytywy! Uważam, że 2014 rok będzie dobrym rokiem! Koniec kropka!

pszczelarka78

pszczelarka78

2014-01-09 21:52:03

To nie chodzi w tym przypadku o marudzenie, negatywy, tylko o troskę o pszczoły. Nasze podopieczne. Pogoda nie sprzyja im, a co jeśli przyjdzie i się przedłuży? One są za dużo warte by je stracić, nie tylko dla pszczelarza/-ki ale także otoczenia, rolników, sadowników.

emil

emil

2014-01-09 21:57:21

No właśnie, póki co zapowiada się niezbyt ciekawie. 2013 jednak też miał przedłużoną zimę, niektórzy stracili sporo rodzin, ale później u nas dopisała lipa i spadź. Mam nadzieję, że pozytywy przyjdą.

Lukasz_Baniak

Lukasz_Baniak

2014-01-11 09:56:00

Blondyn, czasem się po prostu ma wszystkiego dość. Niby masz wiedzę, masz czas, masz sprzęt i doświadczenie a pogoda spłata figla i cała lub większość pracy idzie na marne. I może wtedy faktycznie czas narzekać?

factis

factis

2014-01-12 16:09:40

Dzisiaj się juz ochłodziło i gdzieniegdzie popadał śnieg. Może jednak wszystko ułoży się po naszej myśli!

emil

emil

2014-01-13 20:26:56

Nawet słyszałem, że w północno-wschodniej Polsce ma spaść grubo ponad zera.

Strony: 1 2

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.