Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Apiterapia i kosmetologia

Leczenie przez żądlenie pszczół Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 3774

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2 3
Lukasz_Baniak

Lukasz_Baniak

2013-11-26 16:02:10

Słyszał ktoś coś o takiej metodzie? Podobno jest skuteczna. Nie pamiętam jednak nazwy.

blondynekkrk

blondynekkrk

2013-11-27 09:09:48

Szukasz może słowa: apitoksynoterapia?

Lukasz_Baniak

Lukasz_Baniak

2013-11-27 17:28:55

Dokładnie! Dzięki. Stosował ktoś? Podobno teraz odbywa się to mniej drastycznie i wstrzykiwany jest strzykawką jad pszczeli

emil

emil

2013-11-27 23:02:54

Dokładniejsza nazwa to: apitoksynoterapia refleksoryczna. Ja mam wstrzykiwany czasami jad przez swoje pszczółki i to jest dla mnie pszczeli lek ;)

blondynekkrk

blondynekkrk

2013-11-28 10:00:14

Emil bo pewnie niegrzeczny jesteś! hehe Ale wracając do tematu, jest skuteczna ta metoda? Mnie się ta nazwa obiła kiedyś o uszy jak byłem w przychodni. Szkoda tylko, że te babki tak niewyraźnie gadały, że nie ogarnąłem co mówią do końca

pszczelarka78

pszczelarka78

2013-11-29 12:27:17

Ja wiem po swoim mężu (pomaga mi czasem), że jak był młodszy miał problemy z reumatyzmem. Od jakiegoś czasu już nie ma. Dla mnie ten dowód wystarczy w zupełności.

emil

emil

2013-12-01 12:29:04

Czy ja wiem niegrzeczny ;) Czasami już tak bywa ;) Jest to mnie lek z pszczelej apteki ;)

blondynekkrk

blondynekkrk

2013-12-03 10:09:43

ale żądlenie w jaki sposób może pomóc? Przecież żądlenie może zabić!

Strony: 1 2 3

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.