Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Apiterapia i kosmetologia

Co to jest apiterapia? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1491

Zaloguj się aby obserwować temat

mati

mati

2014-12-18 12:38:05

wyjasnijmy sobie bo tak czytam rozne wypowiedzi na roznych forach i ludzie piszom ze apiterapia to leczenie przez zadlenie pszczol a to nie prawda apiterapia to leczenie produktami pszczelego pochodzenia

factis

factis

2015-01-01 14:05:21

@mati, co ja Ci mogę napisać. Masz rację i koniec kropka. Zauważyłem też to, że wiele osób myli to określenie. Niestety całe życie trzeba się edukować, a nie tylko do końca liceum/studiów.

blondynekkrk

blondynekkrk

2016-03-23 08:21:59

"Apiterapia to leczenie i profilaktyka schorzeń produktami pszczelimi, do których zalicza się:
- pyłek kwiatowy - produkt przyniesiony przez pszczoły,
- propolis, miód nektarowy, pierzgę - produkty przyniesione i przetworzone przez rodzinę pszczelą,
- mleczko pszczele, jad pszczeli i wosk - substancje wydzielane przez pszczołę."

Źródło: farmapia.pl

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.