Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Apiterapia i kosmetologia

Miejsca gdzie można pozyskać informacje o apiterapii Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1931

Zaloguj się aby obserwować temat

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-07-14 07:26:21

Dodaje taki temat bo wydaje mi się, że przynajmniej części osób może się przydać. Przeczytałem, że najbliżej można będzie dowiedzieć się czegoś więcej na temat apiterapii na VII Świętokrzyskim Święcie Pszczelarzy w Bałtowie (22-24 sierpień tego roku). Jak ktoś będzie wiedział, gdzie jeszcze to proponuje dodawać posty:) A jak admin uzna, że temat marny to proszę usunąć:)

pszczelarka78

pszczelarka78

2014-07-14 10:27:52

temat może się przydać moim zdaniem

Sylwek

Sylwek

2014-09-01 11:16:23

Zaskoczę wszystkich. W bibliotece ;) Chyba, że w temacie chodziło o konferencje, to przepraszam. Jak natrafię na jakąś, to dam znać.

michal1972

michal1972

2014-09-09 07:57:26

Podobno są przewidziane miejsca na targach w Sosnowcu... Ale czy ktoś będzie to ciężko powiedzieć. Link do wydarzenia: http://www.portalpszczelarski.pl/artykul/608/targi_pszczelarskie_expoapi_2014_w_sosnowcu.html

michal1972

michal1972

2014-12-05 14:43:35

O apiterapii będzie mowa na bezpłatnej XX Krajowej Konferencji Pszczelarskiej w Częstochowie. Tej konferencji, dla tych co nie czytali artykułu http://www.portalpszczelarski.pl/artykul/277/xx_krajowa_konferencja_pszczelarska_w_czestochowie.html co jest połączona z pielgrzymką na Jasną Górę.

factis

factis

2014-12-14 21:57:17

To i ja dorzucę swoje trzy grosze. Wykład profesora Ryszarda Czarneckiego z 2012 r. pt: "Apiterapia w profilaktyce i leczeniu" -

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.