Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Apiterapia i kosmetologia

Apiterapia w Krakowie Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1784

Zaloguj się aby obserwować temat

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-04-30 07:48:54

Może ktoś jakiś gabinet polecić w Krakowie?

factis

factis

2014-05-02 08:21:42

Nie jestem z Krakowa więc Ci kolego nie pomogę. Może jakiś krakus będzie coś wiedział..

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-05-04 08:52:56

Póki co zero odpowiedzi :( Może się pojawi ktoś z Krakowa i mi odpowie:)

eryk16

eryk16

2014-05-09 09:01:11

Nie jestem z Krakowa ale znalazłem informację o laboratorium bio-farmaceutyczne "prof. Czarnecki". Adres: ul Balicka 100, Kraków :) Nie wiem czy jest więcej w Krakowie bo ciężko cokolwiek znaleźć w Internecie na ten temat.

emil

emil

2014-05-10 14:42:21

nie słyszałem o tym miejscu, więc niestety nie wypowiem się na ten temat

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-05-13 07:41:54

tzn w internecie na wielu stronach jest adres do tego punktu ale nie ma żadnych opinii. Ciekaw jestem, czy ktoś był tam może?

factis

factis

2014-05-20 09:35:14

Ktoś na pewno był ale wątpię, żeby pszczelarz Ci mógł coś polecić. W końcu kto jak kto ale my nie musimy do takich gabinetów się wcale udawać.

marcin

marcin

2014-06-05 09:55:40

Nie byłem i nie słyszałem o nim. Przykro mi ale nie pomogę, choć planowałem.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.