Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Apiterapia i kosmetologia

Jak leczą się pszczelarze? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 5608

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2

blondynekkrk

2016-11-28 09:54:27

Hej!

Z czystej ciekawości chciałbym spytać, czy jako pszczelarze, leczycie się miodem i innymi produktami pszczelimi? Czy codziennie, prewencyjnie, pijecie wodę z miodem?

tulipan

2016-11-28 21:47:01

do blondynka codziennie pijępropolis z niewielką ilością cukru pije ten szlachetny środek zprzyjemnością polecam i tobie

tulipan

2016-11-28 21:48:51

w naszych ulach jest 70 procent zawartości apteki

mati

2016-11-30 17:49:22

tak miód rozpuszczony w wodzie karzdego dnia i ciesze sie zdrowiem juz bardzo dlugo polecam

blondynekkrk

2016-12-02 21:41:05

Słyszałem kiedyś takie stwierdzenie, że każdy pszczelarz zabiera lekarzom pracę :) Ja tak dopytałem z ciekawości. Sam miód praktykuję prawie że do wszystkiego. Nalewki, domowe leki. Np. teraz gdy byłem chory piłem mleko z masłem, czosnkiem i łyżką miodu. 2 dni i po chorobie :)

Antoni

2017-08-08 09:15:28

Naturalnymi sposobami. Sam codziennie od kilku lat piję z rana wodę z miodem, a wieczorem popijam pierzgę wodą i cieszę się wspaniałym zdrowiem! Nie trzeba żadnych farmaceutyków, wystarczy zdrowie z pasieki.

mati

2018-02-17 12:45:37

no wlasnie, w rosji to maja pomysly. gdzie sie da wodke lub spirytus uzyc to uzywaja, inny swiat

Strony: 1 2

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Mirka Lenarcik

Mirka Lenarcik

Autorka tekstów oraz bloga mirosixgotuje.blox.pl

Ukończyła archeologię i anglistykę we Wrocławiu oraz studia doktoranckie w Niemczech. Oprócz gotowania największa pasja to kultura Iranu oraz historia.

Konfitura z melona z imbirem i miodem

Chleb z szafranem i miodem

Chałka z szafranem i miodem

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Wigilijne łazanki na bogato

Bananowe chipsy z miodem

Tartaletki na słodko z bananami i czekoladą