Portal Pszczelarski

Pszczeli Port

Forum pszczelarskie - Apiterapia i kosmetologia

Miód na oparzenia Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 3574

Zaloguj się aby obserwować temat

arek

arek

2016-08-29 19:12:19

Cześć! Powiedzcie mi w jaki sposób można stosować miód na oparzenia? Czy można od razu, czy trzeba wcześniej np. pantenolem popsikać?

michal1972

michal1972

2016-08-31 20:20:18

Arku nie ma na co czekać, tyko oparzone miejsce posmarować grubą warstwą miodu i zostawić na 15 minut. Od razu powinieneś poczuć ulgę. Rodzaj miodu jest bez znaczenia, dlatego najlepiej użyć miodu wielokwiatowego (bo najtańszy). Miód rzepakowy się raczej nie sprawdzi bo szybko krystalizuje. Trzeba wybrać miód w stanie płynnym (patoka).

Wojtek133

Wojtek133

2021-02-18 12:54:30

A czy maść z tej apteki byłaby pomocna przy oparzeniach? https://apteka.bonifratrzy.pl/masc-propolisowa-10-gorvita-50ml.html

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Ostatnio dodane posty:

Do czego służą mateczniki?
21 Lutego 2021

Do czego służą mateczniki?
21 Lutego 2021

Do czego służą mateczniki?
18 Lutego 2021

Miód na oparzenia
18 Lutego 2021

Otwarcie pasieki - początki
06 Lutego 2021

sterownik do kremownicy
06 Lutego 2021


Ostatnio dodane tematy:

sterownik do kremownicy
06 Lutego 2021

Amorfa krzewiasta, amorfa drzewiasta, amorfa zwyczajna, indygowiec zwyczajny – roślina miododajna
02 Lutego 2021

rozterki młodego pszccelarza
30 Grudnia 2020

eksport do Wlk. Brytanii _certyfikat zdrowia
29 Grudnia 2020

Ile żyje pszczoła?
23 Października 2020


Najaktywniejsi w tym tygodniu:

ToSieNosi.eu
Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków
ToSieNosi.eu

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.