Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do ciekawostek

Witam rozpoczynamy już 3 dekadę września. Karmienie zimowe. Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 902

Przejdź do ciekawostki Witam rozpoczynamy już 3 dekadę września. Karmienie zimowe.

Zaloguj się aby obserwować temat

Kryspin

Kryspin

2021-09-19 18:40:24

Już najwyższy czas skończyć karmienie.A i leczenie przeciwko warrozie . Zalecam co najmniej 3 razy odymiać.Ja odymiam ,dodatkowo daje paski ,oczywiście nie równocześnie.Warroza jest najbardziej w starych rodzinach. Mniej jest jej w nowych rodzinach i odkładach.Dobre są rosyjskie paski.Tabletki ukrainskie są zbyt małe i zle sie podpalają. Ale są skuteczne, tylko trzeba mieć cierpliwość do ich podpalenia.

Kryspin

Kryspin

2021-10-03 09:45:57

Witam.Kto ma wyściółkowane pod ulami ,Ja mam wyłożoną czarną włókninę ogrodową.Ten widzi co wypada z ula,co wynoszą pszczoły i co wypada na wyściółkę.Teraz w początkach pażdziernika jeśli zauważycie bez lotne pszczoły, trzeba natychmiast podjąć radykalny środek aby to zwalczyć. Jedyny środek to taki jaki poleca Pan Sabart.Ten środek to RAPICID.Zrobić 3 % roztwór z syropem i opryskać nim pszczoły pod powałką.Tylko to pomaga. Może są i inne środki ale ja ich nie znam.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.