Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Tematy nie związane z pszczelarstwem

Co kupić na dzień kobiet? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 2273

Zaloguj się aby obserwować temat

blondynekkrk

2016-03-06 10:19:34

No właśnie zastanawiam się, co można by kupić mojej dziewczynie, mamie i przyszłej teściowej na dzień kobiet. Macie jakieś pomysły? Nie muszą być związane z pszczółkami, choć fajnie byłoby. Ja myślałem oczywiście o kwiatkach, ale też o jakiś kosmetykach. Widziałem kilka firm które oferują naturalne kosmetyki na bazie miodu i wosku pszczelego. Może coś takiego? A może to tylko pic na wodę fotomontaż?

arek

2016-03-06 13:19:37

Ja zawsze kupuję mamie kwiatki i to jest bardzo fajny prezent. Sprawiają jej wiele radości. Z kosmetykami jest różnie bo można nie trafić w gust, a poza tym ktoś się może obrazić, że dostaje kosmetyki... bo co, bo nieładnie pachnie albo że potrzebuje?

banan

2016-03-07 21:02:55

panowie, stary i sprawdzony sposob na dzien kobiet to "zapomnienie o dniu kobiet" tzn. udawanie i nic nie robienie sobie z tego, a pod wieczor przyjscie do pan i wreczenie pieknych kwiatow i zaproszenie do wspolnej konsumpcji wina. sprobujcie sami

Klapouchy153

2016-03-08 14:16:46

Najlepszy prezent dla kobiety to trochę pobzzzykać :)
A jak coś innego to najlepiej bez wychodzenia z domu jak: http://taakiprezent.pl/pl/a/prezenty-na-dzien-kobiet

michal-trabka

2016-03-08 19:43:22

Zależy w jakim wieku ale kwiaty zawsze się sprawdzają. Podobnie jak romantyczna kolacja we dwoje.

mati

2016-03-08 21:57:32

jak to co kupic kwiatka trzeba bylo kupic i tyle standard ewentualnie puzniej wypic winko morze byc miodowe

KamilaPa

2021-05-17 12:25:51

Mi mąż kupuje zawsze kosmetyki. Chyba najlepiej wybierać coś klasycznego np. https://horex.pl/eveline.html te produkty nie są szczególnie drogie a zazwyczaj są dobrej jakości.

Trzcina

2021-08-18 22:47:16

Myślę, że super sprawdzi się coś personalizowanego np. taki kubeczek ręcznie malowany: https://redli.pl/pl/p/Kubek-krolowa-matka-recznie-malowany-250-ml-/55

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Tadeusz Netczuk

Tadeusz Netczuk

Autor tekstów

Doświadczony pszczelarz. Chowem pszczół zajmuje się od 1970 r. Obecnie jego pasieka zlokalizowana jest w ROD Bielany we Wrocławiu.

Kopulacja i rozwój murarki ogrodowej (Osmia rufa L.)

Ciasto czekoladowe z miodem – komentarz do przepisu

Zabezpieczenie pszczoły murarki (Osmia rufa L.) przed zimą

Magdalena Faltyn

Magdalena Faltyn

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniakrokusia.co.uk.

Na co dzień mama, której pasją jest gotowanie, czytanie książek oraz zwiedzanie ciekawych miejsc.

Koktajl z mango i ananasa z mlekiem kokosowym

Kurczak w sosie miodowo-musztardowym z nutką chili

Łosoś w musztardzie i miodzie

Monika Wolańska

Monika Wolańska

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Słodkie Słone

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa a z zamiłowania „kucharą” - tak określają mnie znajomi. Pasji mam całe mnóstwo! Dobra kuchnia, fotografia, piękne wnętrza i miejsca, podróże…

Kurczak z sosem sojowym i miodem

Ciasteczka imbirowe z miodem

Pierniczki na miodzie