Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Tematy nie związane z pszczelarstwem

Co kupić na dzień kobiet? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1374

Zaloguj się aby obserwować temat

blondynekkrk

blondynekkrk

2016-03-06 10:19:34

No właśnie zastanawiam się, co można by kupić mojej dziewczynie, mamie i przyszłej teściowej na dzień kobiet. Macie jakieś pomysły? Nie muszą być związane z pszczółkami, choć fajnie byłoby. Ja myślałem oczywiście o kwiatkach, ale też o jakiś kosmetykach. Widziałem kilka firm które oferują naturalne kosmetyki na bazie miodu i wosku pszczelego. Może coś takiego? A może to tylko pic na wodę fotomontaż?

arek

arek

2016-03-06 13:19:37

Ja zawsze kupuję mamie kwiatki i to jest bardzo fajny prezent. Sprawiają jej wiele radości. Z kosmetykami jest różnie bo można nie trafić w gust, a poza tym ktoś się może obrazić, że dostaje kosmetyki... bo co, bo nieładnie pachnie albo że potrzebuje?

banan

banan

2016-03-07 21:02:55

panowie, stary i sprawdzony sposob na dzien kobiet to "zapomnienie o dniu kobiet" tzn. udawanie i nic nie robienie sobie z tego, a pod wieczor przyjscie do pan i wreczenie pieknych kwiatow i zaproszenie do wspolnej konsumpcji wina. sprobujcie sami

Klapouchy153

Klapouchy153

2016-03-08 14:16:46

Najlepszy prezent dla kobiety to trochę pobzzzykać :)
A jak coś innego to najlepiej bez wychodzenia z domu jak: http://taakiprezent.pl/pl/a/prezenty-na-dzien-kobiet

michal-trabka

michal-trabka

2016-03-08 19:43:22

Zależy w jakim wieku ale kwiaty zawsze się sprawdzają. Podobnie jak romantyczna kolacja we dwoje.

mati

mati

2016-03-08 21:57:32

jak to co kupic kwiatka trzeba bylo kupic i tyle standard ewentualnie puzniej wypic winko morze byc miodowe

KamilaPa

KamilaPa

2021-05-17 12:25:51

Mi mąż kupuje zawsze kosmetyki. Chyba najlepiej wybierać coś klasycznego np. https://horex.pl/eveline.html te produkty nie są szczególnie drogie a zazwyczaj są dobrej jakości.

Trzcina

Trzcina

2021-08-18 22:47:16

Myślę, że super sprawdzi się coś personalizowanego np. taki kubeczek ręcznie malowany: https://redli.pl/pl/p/Kubek-krolowa-matka-recznie-malowany-250-ml-/55

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.