Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Tematy nie związane z pszczelarstwem

Konkurs :) Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 2550

Zaloguj się aby obserwować temat

natan.jobel

2019-11-22 10:45:17

Znalazłem w sieci konkurs, w którym można wygrać fajne książki. Jedna o walce z Warrozą druga to taki duży kalendarz książkowy dla pszczelarza z wydawnictwa pasieka. Super sprawa! Mam taki z 2019 r. i prócz dat są w nim różne ciekawostki i przydatne informacje.

Konkurs ogłosiła jakaś firma na fejsbuku

https://www.facebook.com/spyopticpl/photos/a.783137588373255/2754505041236490/?type=3&theater

Meooska

2023-03-27 01:34:11

Myślę, że dam radę))

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Książka pasieczna i karta ula

Api Life Var - lek na warrozę

Linia pszczół car: Niw

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Banan w cieście

Plackowe brownie z cukinią i miodem

Miód z dziką różą

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski