Forum pszczelarskie - Szybkie pytanie - krótka odpowiedź

Etykiety na słoiki z miodem Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 2284

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2 3 4
michal1972

michal1972

2013-12-16 16:38:45

Przygotowujecie własne etykiety czy kupujecie z pasieki albo jakiś sklepów internetowych?

Lukasz_Baniak

Lukasz_Baniak

2013-12-17 09:43:10

Chyba produkcja swoich jest nieopłacalna. Trzeba kupować etykiety i coś do pisani, ewentualnie pieczątkę.

blondynekkrk

blondynekkrk

2013-12-18 14:46:55

Słyszałem, że jak ma się prenumeratę Pasieki to można kupić taniej sprzęt pszczelarski i jakieś inne gadżety, w tym też etykiety. Słyszałem też, że wychodzi to stosunkowo tanio

emil

emil

2013-12-18 23:22:06

Owszem, jak jest się prenumeratorem, to ma się zniżkę (podawana jest cena dla prenumeratorów i nie prenumeratorów).

blondynekkrk

blondynekkrk

2013-12-19 09:28:41

No i dlatego mają pewnie jakiś zbyt na tę gazetkę. Bo tak to pewnie wszyscy czytają w Internecie co się dzieje w pszczelarstwie

mlody_pszczelarz

mlody_pszczelarz

2013-12-22 13:35:54

przy prenumeracie i duzej ilosci miodu, zwraca sie gazeta Pasieka z nawiazka, wiec warto w nia zainwestowac

marcin

marcin

2013-12-24 15:57:38

A dlaczego by nie produkować własnych? Myślę, że nie będzie to duża cena zwłaszcza, jeżeli zainwestuje się w ich dużą ilość (czyli druk np. na kilka lat do przodu jednej wersji etykietki). Można też porozumieć się z kolegami pszczelarzami np. ze stowarzyszenia i kolokwialnie mówiąc, zrzucić się na nie większą ekipą. Dla chcącego nic trudnego :)

eryk16

eryk16

2013-12-25 11:31:19

Jak nie prowadzisz sprzedaży to po co Ci etykiety? Możesz różnymi kolorami wieczek rozróżnić rodzaje miodów.

Strony: 1 2 3 4

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice
EL-TER biuro projektowe Kraków Gabinet Trychologiczny Ewelina Wysoczańska

Kanał na Twitter

Newsletter

Portal Pszczelarski 2013 - ∞ © Wszelkie prawa zastrzeżone

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Portal Pszczelarski

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.