Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

Forum pszczelarskie - Szybkie pytanie - krótka odpowiedź

Film miód z 2010 r. Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1361

Zaloguj się aby obserwować temat

michal-trabka

michal-trabka

2014-10-27 15:13:57

Oglądał ktoś z Was film pt. miód? Opowiada on historię sześcioletniego Yusufa (Bora Altas), który "rozpoczyna edukację w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Jego ojciec Yakup (Erdal Besikçioglu) jest pszczelarzem, który zbiera miód w lesie. Dla Yusufa położony w górach las, kryje wiele fascynujących tajemnic i chłopiec czerpie wielką satysfakcję towarzysząc ojcu. Podczas wyprawy Yakup opowiada synowi swój sen, który ma być ich wspólną tajemnicą. Tego samego dnia Yusuf czytając na głos w trakcie lekcji, nagle zaczyna się jąkać. Jakiś czas później, Yakup odkrywa zniknięcie pszczół, aby zarobić na utrzymanie rodziny, decyduję się udać w odległe góry. Podczas nieobecności ojca, Yusuf zupełnie traci głos. Dni mijają, a Yakup nie wraca, syn i matka Zehra są coraz bardziej zaniepokojeni. "Bal" jest ostatnia częścią trylogii Semiha Kaplanoğlu." Film można oglądnąć tutaj: http://zalukaj.tv/zalukaj-film/12428/miod_bal_2010_.html

factis

factis

2014-10-28 13:52:16

Nie słyszałem o tym filmie. A na tej stronie trzeba coś płacić za oglądanie albo się rejestrować?

Lukasz_Baniak

Lukasz_Baniak

2014-10-30 08:03:17

Widziałem kiedyś informację o tej stronie. Wczoraj radia i tv huczały o tym, że Polacy są rekordzistami w oglądaniu filmów i seriali z nielegalnych źródeł. Pytałem się kiedyś zaprzyjaźnionego prawnika, czy można oglądać z takich stron filmy. Powiedział, że tak. Nie można ściągać przez programy p2p i nie można udostępniać. Tak to jest wszystko legalne.
Wracając do tego filmu - nie słyszałem o nim ale chętnie obejrzę. Dzięki za link!
@factis, nie trzeba. Ta stronka jest bezpłatna.

michal1972

michal1972

2014-12-05 14:41:20

Widzę, że mój imiennik wrzucił ciekawy link. Z przykrością muszę stwierdzić, że chciałem w weekend oglądnąć go ale wyskoczyła mi informacja, że serwer przeciążony i że trzeba się zalogować. Zarejestrowałem się tak, zalogowałem i później kazali wykupić dostęp żeby móc oglądać film. Czy każdy tak ma? Co to za oszukaństwo?

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-12-07 16:06:44

@michal1972, wiesz co, ze strony zalukaj.tv w weekendy i święta nie pooglądasz za darmo filmów... Zauważyłem, że specjalnie w te dni każą się rejestrować, a i tak to nic nie pomaga. Spróbuj w tygodniu, powinien działać.

Lukasz_Baniak

Lukasz_Baniak

2014-12-11 10:04:42

Takie mają działanie. Już dawno to sprawdziłem. Trzeba szukać wtedy po innych stronach tego typu albo na youtube. Też tam czasem są całe filmy wrzucone.

factis

factis

2014-12-14 21:58:57

Aaa czyli jednak coś kombinują skoro trzeba się od czasu do czasu rejestrować. To ja jednak tego nie będę filmu tam oglądał. Jak znajdę gdzie indziej to podrzucę link. Pozdrawiam!

mati

mati

2014-12-18 12:38:59

sie nie da oglondnonc tego filmu bo caly czas wyskakuje rze trzeba sie logowac

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Ostatnio dodane posty:

Czy to dobra baza?
23 Kwietnia 2019

Murarki pomocy
14 Kwietnia 2019

Ginące pszczoły
14 Kwietnia 2019

Rusza program Małopolska Pszczoła 2019 - do rozdania 400 tys. złotych
14 Kwietnia 2019

Jak ochronić własny tyłek
14 Kwietnia 2019

Murarki pomocy
11 Kwietnia 2019

Ostatnio dodane tematy:

Czy to dobra baza?
23 Kwietnia 2019

Rusza program Małopolska Pszczoła 2019 - do rozdania 400 tys. złotych
14 Kwietnia 2019

Jak ochronić własny tyłek
11 Kwietnia 2019

Murarki pomocy
06 Kwietnia 2019

Identyfikacja owada
25 Marca 2019

Najaktywniejsi w tym tygodniu:

1. simple1.1: 1

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.