Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

Forum pszczelarskie - Szybkie pytanie - krótka odpowiedź

Współpraca Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 851

Zaloguj się aby obserwować temat

Lukasz_Baniak

Lukasz_Baniak

2013-11-22 09:19:36

Można jakoś współpracować z portalem? Widzę, że szybko się rozwija i stale przybywa dużo artykułów. Może i ja bym mógł coś naskrobać? Opublikujecie to?

emil

emil

2013-11-23 16:40:27

Można współpracować. Portal pszczelarski oraz redakcja jest otwarta na pszczelarzy i nie tylko. Na adres mailowy: redakcja@portalpszczelarski.pl można przesyłać artykuły oraz zdjęcia (np. własnej pasieki), które po wstępnej ocenie redakcji zostaną opublikowane. Warto zaznaczyć w mailu do redakcji, że wyraża się zgodę na ich opublikowanie. Należy także krótko opisać siebie oraz przesłać zdjęcie, które razem z opisem posłuży do utworzenia podpisu pod artykułem. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy, a także korzystania z forum pszczelarskiego.

Lukasz_Baniak

Lukasz_Baniak

2013-11-26 15:58:57

Dziękuję za szczegółową informację. Myślę, że za niedługo coś naskrobię.

michal1972

michal1972

2013-12-11 08:01:32

A jaka tematyka artykułów musi być aby zostały opublikowane?

marcin

marcin

2013-12-12 11:18:39

Nie ma tutaj żadnych wymogów co do tematyki. Istotne jest, żeby tekst nie był dłuższy niż 2 kartki a4 pisane czcionką 12. Dłuższe artykuły musimy edytować a to niestety wydłuża czas ich pojawienia się na łamach portalu. Dobrze również, jeżeli do artykułu zostaną dodane zdjęcia w wysokiej rozdzielczości - najlepiej autorskie.

marcin

marcin

2013-12-28 09:03:07

Przygotowaliśmy zakładkę "Współpraca". Znajduje się ona na samym dole strony. Można do niej wejść wpisując również: http://www.portalpszczelarski.pl/9/wspolpraca.html . Określiliśmy tam podstawowy zakres współpracy. Oczywiście jeżeli ktoś ma jakiś inny pomysł - zapraszamy do jego nakreślenia!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Ostatnio dodane posty:

Ul Langstroth - budowa i wymiary
18 Lipca 2019

ule leżakowe (warszawski poszerzany)
17 Lipca 2019

Pszczoły w ścianie, jak je przenieść?
23 Czerwca 2019

Rabunek czy oblot?
17 Czerwca 2019

Z oka mieszkanki Tajwanu wyciągnięto cztery żywe pszczoły 2019
16 Czerwca 2019

Rabunek czy oblot?
14 Czerwca 2019


Ostatnio dodane tematy:

Ul Langstroth - budowa i wymiary
18 Lipca 2019

ule leżakowe (warszawski poszerzany)
17 Lipca 2019

Pszczoły w ścianie, jak je przenieść?
23 Czerwca 2019

Z oka mieszkanki Tajwanu wyciągnięto cztery żywe pszczoły 2019
16 Czerwca 2019

Rabunek czy oblot?
12 Czerwca 2019


Najaktywniejsi w tym tygodniu:

1. SZPENIO: 1

2. TTM: 1

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.