Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

Forum pszczelarskie - Szybkie pytanie - krótka odpowiedź

Ule warszawskie- odnowić czy pozostawić, ule używane. Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 917

Zaloguj się aby obserwować temat

Icoteraz

Icoteraz

2018-09-16 20:07:15

Dzień dobry, jestem nowy na forum przygodę z pszczelarstwem dopiero zacząłem, mam już zrobionych kilka uli Wielkopolskich, dziś trafiła mi się ofertą za przysłowiową flaszkę, dzięki której stałem się posiadaczem 9 uli Warszawskich zwykłych i poszerzonych. Ule są używane, opiszę ich budowę i do czego zmierzam.zbudowane z grubej deski na zewnątrz ocieplone słomą, papa oraz na to wszystko położona jest blacha, załączam zdjęcia. Zastanawia mnie to czy może odmówić je poprzez pokrycie ich styropianem i obudowanie deskami, czy można takie ule pozostawić?. Co z dezynfekcja takiego ula tzn. mam stare ramki, nie wiem czy one się do czegoś nadają, w nich pozostałości po pszczołach, czy zutylizować to wszystko?Dziękuję za zainteresowanie tematem, liczę na waszą pomoc.

Załączniki:

Ule warszawskie- odnowić czy pozostawić, ule używane.Ule warszawskie- odnowić czy pozostawić, ule używane.Ule warszawskie- odnowić czy pozostawić, ule używane.
banan

banan

2018-09-20 16:26:57

witaj. moim zdaniem ramki do wyrzucenia (nie jest duzy koszt kupienia nowych), a ule zdezynfekuj - najlepiej opalajac je od srodka. z zewnatrz sprobuj je odmalowac. takie ule to skarb, nie dziwie sie, ze je kupiles. mam podobne i swietnie sie sprawuja.

jarekkales

jarekkales

2019-01-29 16:17:05

Witam. Zamawiał ktoś Ule z tej strony https://www.portalpszczelarski.pl ?

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Ostatnio dodane posty:

Miodarka kasetowa
22 Sierpnia 2019

Miodarka kasetowa
22 Sierpnia 2019

Czerw trutowy
18 Sierpnia 2019

Jak zacząć?
08 Sierpnia 2019

Wesołe Pszczółki - skecz kabaretu Paranienormalni
19 Lipca 2019

Ul Langstroth - budowa i wymiary
18 Lipca 2019


Ostatnio dodane tematy:

Miodarka kasetowa
22 Sierpnia 2019

Czerw trutowy
18 Sierpnia 2019

Jak zacząć?
08 Sierpnia 2019

Wesołe Pszczółki - skecz kabaretu Paranienormalni
19 Lipca 2019

Ul Langstroth - budowa i wymiary
18 Lipca 2019


Najaktywniejsi w tym tygodniu:

1. wowosowa: 2

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.