Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

Forum pszczelarskie - Szybkie pytanie - krótka odpowiedź

Proszę o pomoc znalazłam walec do węzy Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 838

Zaloguj się aby obserwować temat

swierzak

swierzak

2018-07-16 09:13:26

Witam, proszę o pomoc czy jest możliwość uzyskania więcej informacji na temat tego urządzenia z którego jest roku, jakiej produkcji czy mam jakąś wartość i gdzie ewentualnie można sprzedać takie coś.

Załączniki:

Proszę o pomoc znalazłam walec do węzyProszę o pomoc znalazłam walec do węzy
blondynekkrk

blondynekkrk

2018-07-17 16:13:39

Sprzedać to możesz na pewno tutaj, w dziale Ogłoszeń. Niestety trudno mi powiedzieć ile może być warty...

mati

mati

2018-07-18 16:08:33

sondzonc po zdjenciach to strasznie stary sprzet odgrzebales trudno powiedziec ile to ma lat ale raczej pszczelarz tego nie kupi zaden prubuj sprzedac kolekcjonerom lub oddac w dobrej wierze do jakiegos pszczelarskiego skansenu pokolenia benda ci wdzienczne

blondynekkrk

blondynekkrk

2018-08-04 07:02:53

@swierzak, i jak? Udało Ci się coś więcej dowiedzieć?

Pasieczka

Pasieczka

2018-08-05 09:31:13

Ja jestem zainteresowany.Prosze o kontakt,,januszc999@gmail.com

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.