Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Szybkie pytanie - krótka odpowiedź

Miejska Pasieka Gdańsk Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 440

Zaloguj się aby obserwować temat

przemekkk

przemekkk

2018-06-17 21:27:44

Zrodził się pomysł założenia pasieki na dachu Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Czy są jakieś przepisy, które określają warunki zakładania takich pasiek w Gdańsku? Kto może udzielić mi takich informacji?

Załączniki:

Miejska Pasieka Gdańsk
AGUNIA

AGUNIA

2018-06-20 18:11:59

Tez jestem zainteresowana tym tematem, spróbuj w związku.
Jak bedziesz coś wiedział daj znać 693062523

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Gdańsku

80-874 Gdańsk ul. Na Stoku 48

NIP: 584 030 46 38

tel/fax 583 011 904

e-mail: wzpgdansk@wp.pl

blondynekkrk

blondynekkrk

2018-06-21 16:47:00

Tę kwestię będą warunkować lokalne przepisy. Po nie najlepiej zgłosić się do Urzędu Miasta Gdańsk.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.