Forum pszczelarskie - Szybkie pytanie - krótka odpowiedź

Oszukany miód w związku? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 699

Zaloguj się aby obserwować temat

arczi

arczi

2018-06-04 19:12:13

Rozumiem że każde rzemiosło raczej dba o reputację dlatego postanowiłem się o tym przekonać pisząc tutaj.

Natknąłem się ostatnio na pewną kobietę sprzedającą miody na targu w dąbrowie górniczej. Miała ona jak twierdziła miód malinowy. Gdy na niego spojrzałem wydał mi się bardzo podejrzany (patrz zdjęcia) ktoś potrafi potwierdzić czy ten pszczelarz rzeczywiście istnieje, a miód nie jest po prostu sztucznym miodem z dodatkiem soku malinowego?

Załączniki:

Oszukany miód w związku?Oszukany miód w związku?
oro54

oro54

2018-06-05 20:49:16

Na pewno nie jest to nektarowy miód malinowy. Płynny miód malinowy jest miodem jasnym, a krupiec staje się niemal biały.

arczi

arczi

2018-06-05 22:40:04

Świetnie, właśnie o to mi chodziło, ciekaw jestem czy ten Pan rzeczywiście ostemplował własnym nazwiskiem to oszustwo... Nawet nie trudno jest znaleźć kontakt, numer KRS jego firmy znalazłem bez problemu... Jak znajdę chwilę to zadzwonię do tego Pana, bo nie lubię być oszukiwany, a może ten Pan się czegoś nauczy.

blondynekkrk

blondynekkrk

2018-06-09 12:08:07

Być może warto sprawę zgłosić na policję. Oszustów warto pozbywać się najszybciej jak to możliwe. Co by nie psuć rynku.

arczi

arczi

2018-06-11 20:17:03

Dziś zadzwoniłem do tego Pana i twierdzi on, że on sam sprzedaje miód do ręki i nie robi tego w Dąbrowie. Sam też potwierdził, że jest świadomy tego że ludzie mogą kupować miód u niego a potem przelewają do jego słoików 'podróbkę'. Wygląda na to że najprościej w takiej sytuacji byłoby odwiedzić targ w Dąbrowie i poszukać Pani która tam sprzedaje ten badziew, postraszyć policją i dowiedzieć się kto jej kazał to sprzedawać, bo z rozmowy z nią na targu podczas kupna wywnioskowałem, że ma swoją 'szefową' ;)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę
Sklep internetowy Krauz

Kanał na Twitter

Newsletter

Nota informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Jacek Balana EL-TER, z siedzibą przy ul. Granicznej 505, 32-095 Narama. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenia Administratora. W niektórych przypadkach Pani/Pana dane mogą być przekazywane do państw trzecich np. jeżeli będzie to niezbędne dla świadczenia usługi na Pana/Pani rzecz lub będzie to uwarunkowane inną podstawą prawną. Pani/Pana dane mogą podlegać profilowaniu, w celu wykorzystania danych osobowych do analizy lub prognoz dotyczących osobistych preferencji i zainteresowań. Administrator nie podejmuje decyzji która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu i istotnie wpływa na osobę, której dane dotyczą. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Portal Pszczelarski 2013 - ∞ © Wszelkie prawa zastrzeżone

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Portal Pszczelarski

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.