Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Produkty pszczele

Właściwości lecznicze mleczka pszczelego Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1109

Zaloguj się aby obserwować temat

michal1972

michal1972

2014-08-06 09:37:52

Nie od dziś wiadomo, że mleczko pszczele ma właściwości lecznicze. Wiem o tym, że pomaga zajść w ciążę i pomaga w leczeniu niepłodności mężczyzn. Znacie jakieś inne właściwości lecznicze mleczka pszczelego? A może doświadczyliście ich na sobie lub na swoich klientach?

factis

factis

2014-08-08 11:24:20

Też to czytałem. Też poprawia samopoczucie.

michal1972

michal1972

2014-08-10 16:19:27

HA! Ja natomiast o tym nie czytałem ale dobrze wiedzieć. Przypomniałem sobie jeszcze, że zwiększa produkcję pokarmu u kobiet, które go mają za mało.

Lukasz_Baniak

Lukasz_Baniak

2014-08-12 08:54:16

Swego czasu wyczytałem, że japońscy naukowcy przy wykorzystaniu mleczka pszczelego wyleczyli raka szpiku kostnego. Pewnie w jakimś początkowym stadium. Tak się domyślam, bo nic na ten temat nie pisali. Podejrzewam jednak, że nie na wszystkich te właściwości działają. Każdy ma inny organizm.

michal-trabka

michal-trabka

2014-09-21 07:48:51

Mleczko pszczele zwalcza wyczerpanie nerwowe (co jest teraz coraz chorobą cywilizacyjną) oraz zmęczenie fizyczne. O jego cudownych właściwościach w kwestii ciąży też słyszałem, ale raczej nie mam jak tego sprawdzić...

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Ostatnio dodane posty:

Ul wielkopolski stojak - zalety
24 Listopada 2020

Właściwości mleczka pszczelego [video]
20 Listopada 2020

Ul wielkopolski stojak - zalety
01 Listopada 2020

Ile żyje pszczoła?
23 Października 2020

Zakładanie pasieki – od czego zacząć?
16 Października 2020

Ul wielkopolski stojak - zalety
15 Października 2020


Ostatnio dodane tematy:

Ile żyje pszczoła?
23 Października 2020

Ul wielkopolski stojak - zalety
15 Października 2020

Jak zbudować ul Dadanta? - poddasze, dennica, nadstawka i daszek
15 Października 2020

Jak stosować kwas mlekowy?
15 Października 2020

Kwas mrówkowy - lek na warrozę
14 Października 2020


Najaktywniejsi w tym tygodniu:

1. Kryspin: 1

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.