Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Produkty pszczele

Miód w kolorze morskim Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 663

Zaloguj się aby obserwować temat

Annast

Annast

2020-09-08 14:11:13

Czy ktoś z Państwa spotkał się z miodem w takim kolorze? Miód pochodzi z Pasieki mojego taty i nie ma zbyt słodkiego smaku. Dodam, też że nie tak jak na zdjęciu widać nie jest przezroczysty.

Załączniki:

Miód w kolorze morskim
blondynekkrk

blondynekkrk

2020-09-15 21:38:05

Temat już był, ale dotyczył pasieki we Francji: https://www.portalpszczelarski.pl/forum/produkty_pszczele/762/niebieski_miod_-_jak_zrobic.html

Annast

Annast

2020-09-21 14:14:48

Dziękuje za podpowiedź. Obawiam się, że w tym przypadku o słodkich odpadach nie ma mowy - w promieniu kilku kilometrów żadnych fabryk tylko wsie i pola. Choć może ktoś ciekawski chciał sprawdzić teorię z Francji i postanowił coś podsunąć pszczółką, bo to nie pierwszy przypadek w okolicy...

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.