Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Produkty pszczele

Wpływ żyły wodnej na zbiory miodu Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 2872

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2
Sylwek

Sylwek

2014-01-16 17:02:14

To prawda, że postawienie ulu na żyle wodnej ma pozytywny wpływ na zbiory miodu?

banan

banan

2014-01-17 09:28:59

szczegolow nie znam ale podobno tak. nie wiem czy byly jakies badania na ten temat prowadzone

factis

factis

2014-01-18 13:31:05

W pszczelarstwie można było kiedyś przeczytać o tym, że zbiory miodu w ulach które są ustawione na brzegu pionowego promieniowania żyły wodnej są o jakieś 30% wyższe. Z tego co pamiętam była w nim mowa o wczesnych pożytkach. Ale czy to prawda?

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-01-19 18:02:16

Ciekawe czy i jaki to ma wpływ na pszczoły. Tak samo czy linie energetyczne mają wpływ pozytywny czy negatywny na pszczoły?

kaczka12

kaczka12

2014-01-22 11:23:29

Ja czytałem kiedyś artykuł o którym napisał "factis" i z tego co pamietam to tak właśnie było. Tylko że jak można wierzyć w coś czego się nie widzi?

banan

banan

2014-01-23 10:44:10

linie energetyczne maja negatywny wplyw na pszczoly i zbiory miodu i w tej sprawie kiedys byly prowadzone badania.

Lukasz_Baniak

Lukasz_Baniak

2014-01-24 11:16:49

Nie wiem czy ma to wpływ. Prędzej jak sam kolega kaczka12 napisał, linie energetyczne mają znaczenie ale odwrotne do zamierzonego.

mati

mati

2014-01-24 20:38:00

niema wplywu bo jakby mialo to by karzdy ruzdzkarza zatrudnial przez zakladaniem pasieki

Strony: 1 2

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.