Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Jaki pokarm dla pszczół wybrać na zimę? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1329

Przejdź do artykułu Jaki pokarm dla pszczół wybrać na zimę?

Zaloguj się aby obserwować temat

HeniekWaldoch

2019-06-05 11:53:41

Tutaj polecam dla pszczelarzy syrop i ciasto dla pszczół najwyższej jakości do dokarmiania pszczół firmy Łysoń. Bardzo dobrze przyswajalny, gotowy do użycia od razu http://apikand.pl/

Kryspin

2024-07-03 05:05:51

Ja kupuję od lat ciasto Chorwackie. HONEY BEE PRO. Tam kupisz wszelkie warianty jakie Cię mogą interesować. Z pyłkiem, z tymolem, z witaminami. Ciasto z Chorwacji sprzedawane jest na całą Europę. Nie ma lepszej gwarancji zakupu dobrego produktu.

Kryspin

2024-07-03 05:15:41

Sezon tegoroczny okazał się jednym z najgorszych jaki miałem od 50 lat .Zebrałem jedną trzecią tego co w inne lata. Na wiosnę wszystko kwitło na raz nie wszystkie rodziny były zdolne do zbioru .Potem przemarzła akacja i lipa .Wszystkiego dokończyła susza. Ceny sprzętu i ,ciast, węzy i syropów też były wyższe.

Kryspin

2024-07-14 07:41:47

Witam. W okolicach gdzie pożytki pszczele kończą się na lipie ,czas przystąpić do podkarmiania pszczół na utrzymanie silnych rodzin.. Jeśli teraz nie zaczniemy podkarmiania to nastąpi spadek liczebności rodziny. W/g mego doświadczenia dobrze dać pszczołom ciasto,pszczoły pobierają ciasto powoli i przez dłuższy czas mają namiastkę pożytku, co przyjmują że jest pożytek. Nie zapomnieć o leczeniu warrozy.

Weź udział w dyskusji:
  Współpracują z portalem:

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Współpraca rolniczo-pszczelarska

Pułapka na niedźwiedzia

Wsparcie Rynku Produktów Pszczelich 2014 - zakup lawet do przewozu uli

Tadeusz Netczuk

Tadeusz Netczuk

Autor tekstów

Doświadczony pszczelarz. Chowem pszczół zajmuje się od 1970 r. Obecnie jego pasieka zlokalizowana jest w ROD Bielany we Wrocławiu.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.) - Podstawowe informacje

Morfologia murarki ogrodowej (Osmia rufa L.)

Ciasto czekoladowe z miodem – komentarz do przepisu