Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Pszczeli Port - polski producent węzy pszczelej Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1579

Przejdź do artykułu Pszczeli Port - polski producent węzy pszczelej

Zaloguj się aby obserwować temat

blondynekkrk

2019-01-06 11:00:55

Nie znałem tej firmy wcześniej, ale dobrze wiedzieć, że jest wreszcie solidny i elastyczny polski producent węzy.

TadeuszBrzynski

2019-01-17 12:18:41

Trzeba będzie spróbować.

Gustaw

2019-05-18 20:42:05

Polecam piękny kolor i zapach !

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Martyna Walerowicz

Martyna Walerowicz

Autorka tekstów

Dziennikarz. Ukończyła studia ogrodnicze, na których zajmowała się pszczelarstwem i owadami zapylającymi.

Pszczoła na kofeinie i miód kawowy

Webinarium Kim & Jim show: I bought bees. Now what? 2016

Royalaktyna a rozwój matki pszczelej

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim