Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Opinia pszczelarza Jacka Nowaka na temat polskiego pszczelarstwa Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 451

Przejdź do artykułu Opinia pszczelarza Jacka Nowaka na temat polskiego pszczelarstwa

Zaloguj się aby obserwować temat

Naturszczyk

Naturszczyk

2018-03-03 07:58:15

Zysk 30zł z 1 kg miodu to chyba pomyłka, chyba chodzi o cenę bo należałoby od ceny odjąć koszty które w słabym roku mogą przewyższyć taką cenę.

oro54

oro54

2018-03-03 15:06:12

Prowadzę pasieki już kilkadziesiąt lat, ścisłą ewidencję sprzedaży oraz kosztów od ponad 12 lat, więc mam jakie takie pojęcie o wypracowanych zyskach uzyskanych z hodowli pszczół. Aby uzyskać zysk w wysokości 30 złotych z jednego kilograma to cena jego na rynku musiałaby wynosić ponad 50 złotych za jeden kilogram przeciętnego miodu. Czyli około 65 złotych za najpopularniejszy na rynku słoik 0,9 np wielokwiatu. Życzę powodzenia w sprzedaży takiego miodu na naszym polskim rynku. Cały czas odnoszę się do miodu wyprodukowanego w polskich pasiekach.

blondynekkrk

blondynekkrk

2018-03-03 16:36:34

Mnie osobiście wydaje się, że faktycznie pszczelarstwo zawodowe chyli się ku końcowi. Mało kto jest na tyle odważny, żeby porzucić stałą pracę i zacząć skupiać się wyłącznie na pszczelarzeniu. Jeden gorszy rok i nie masz niczego...

Bikej0909

Bikej0909

2018-03-06 14:15:02

CHYBA CHODZIŁO O30ZŁ ZE SŁOIKA 1,2KG

Bikej0909

Bikej0909

2018-03-06 14:16:01

kwestia aby wirowac koło 60-70kg miodu i miec 100-140 rodzin i zyjesz zajebiscie

Bikej0909

Bikej0909

2018-03-06 14:16:26

60-0kg z ula, do odp. w/w

Borden

Borden

2018-03-07 13:48:00

Z całym szacunkiem do p. Nowaka którego osobiście nie znam i nie chcę oceniać. Z ceną za 1 kg miodu to Pan przesadził !

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę
Sklep internetowy Krauz

Kanał na Twitter

Newsletter

Nota informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Jacek Balana EL-TER, z siedzibą przy ul. Granicznej 505, 32-095 Narama. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenia Administratora. W niektórych przypadkach Pani/Pana dane mogą być przekazywane do państw trzecich np. jeżeli będzie to niezbędne dla świadczenia usługi na Pana/Pani rzecz lub będzie to uwarunkowane inną podstawą prawną. Pani/Pana dane mogą podlegać profilowaniu, w celu wykorzystania danych osobowych do analizy lub prognoz dotyczących osobistych preferencji i zainteresowań. Administrator nie podejmuje decyzji która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu i istotnie wpływa na osobę, której dane dotyczą. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Portal Pszczelarski 2013 - ∞ © Wszelkie prawa zastrzeżone

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Portal Pszczelarski

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.