Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

II Łódzka Międzynarodowa Konferencja Pszczelarska Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 305

Przejdź do artykułu II Łódzka Międzynarodowa Konferencja Pszczelarska

Zaloguj się aby obserwować temat

MiloszM

MiloszM

2017-11-08 19:39:25

Witam czy coś nie tak jest z adresem e-meil bo po raz drugi odbiło mi przesłaną wiadomość z kartą zgłoszeniową.

eryk16

eryk16

2017-11-08 19:54:38

Hej! Sprawdziłem na stronie Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Łodzi i tam też jest taki adres e-mail. Sugerowałbym spróbować kilku innych kombinacji (może nie zaktualizował sobie związek informacji na stronie), np: biuro@wzp-lodz.pl lub biuro@wzp-lodz.com.pl Z ich adresem e-mail zawsze był problem... Ewentualnie spróbuj skontaktować się telefonicznie: 42 678 92 74 i spytaj jaki adres działa :) Ciekawe czy wiedzą :) PS. Jak Ci się uda wysłać zgłoszenie to proszę podziel się ze mną tą informacją. Nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.