Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Miodarka kasetowa – produkt dla wymagających pszczelarzy Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 945

Przejdź do artykułu Miodarka kasetowa – produkt dla wymagających pszczelarzy

Zaloguj się aby obserwować temat

blondynekkrk

blondynekkrk

2017-10-30 06:02:10

Jak myśli się poważnie o pszczelarstwie i nie chce się być tylko pszczelarzem "sezonowym" to moim zdaniem warto zainwestować raz w coś porządnego niż co rok, dwa kupować kolejną miodarkę... Zwłaszcza, że nie jest to sprzęt, który należy do najtańszych...

eryk16

eryk16

2017-10-30 20:09:38

Potwierdzam, miodarkę trzeba kupić z prawdziwego zdarzenia. To sprzęt, na którym nie powinno się oszczędzać, bo później więcej tylko złości będzie niż pożytku. Konigin ma dobre produkty i długą gwarancję.

nikitiuk

nikitiuk

2018-05-24 20:29:00

Bardzo sobie chwalę te miodarki. Za dobry sprzęt trzeba też dobrze zapłacić.

TadeuszBrzynski

TadeuszBrzynski

2019-01-17 11:39:40

Potwierdzam, mam od nich sprzęt i jest warty swojej ceny.

Heniek

Heniek

2019-01-20 06:37:49

Witam zamówiłem miodarkę w zakładzie co wykonują wszystko z nierdzewki .Cztero kasetowa odwracalna uniwrsalna bęben z 1 mm blachy kosze mocne napęd 230v i dodatkowo ręczny .cena niecałe 4 tyś w zeszłym roku jestem b.zadowolony.

blondynekkrk

blondynekkrk

2019-01-20 07:54:03

@Heniek - w Konigin, czy nie?

JanFalk

JanFalk

2019-01-21 12:15:17

Kasetowe są świetne, też wiadomo zależy od mocy, modelu, etc., ale osobiście rekomenduję. W zeszłym roku sobie zakupiłem.
sprawdza się rewelacyjnie.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.