Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Profesjonalny sprzęt pszczelarski z firmy Konigin Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1670

Przejdź do artykułu Profesjonalny sprzęt pszczelarski z firmy Konigin

Zaloguj się aby obserwować temat

blondynekkrk

blondynekkrk

2017-10-10 20:33:23

Markę kojarzę i też na kilku targach widziałem. Dobrze, że pojawia się ktoś, kto może skutecznie zacząć konkurować z innymi, nie tylko na polskim rynku. Konkurencja zawsze jest dobra, byleby była zdrowa :)

mati

mati

2017-11-01 19:01:21

czy jest morzliwosc kupna na raty

zbig

zbig

2018-06-16 15:28:49

Sprzęt wygląda dobrze na folderach,ale w praktyce już nie.
Skusiłem się na zakup miodarki kasetowej i po dostarczeniu okazało się że jest mało praktyczna.
Bęben ma wysokosc 76 cm,a odległosc od górnej części kasety do obrzeża bebna to aż 24 cm.
Wkładanie ramek z miodem bardzo uciążliwe,a żeby umyć dno miodarki to chyba trzeba wejsc do środka bo z góry sie nie sięgnie.Kosz i,silnik wibrują w czasie obrotów. Radzę sie dobrze przyjzeć przed kupnem

blondynekkrk

blondynekkrk

2018-06-21 16:50:26

Zbig, wszędzie dodałeś ten sam komentarz. Nie przeczę temu co zauważyłeś, ale jeżeli był to zakup na odległość to masz prawo zwrotu do 14 dni :) Ale widzę, że używałeś już ją więc niestety temat przepadł.

nesk91

nesk91

2018-06-27 13:12:25

Zbig, posiadam kasetówke firmy Konigin i kompletnie nie zauważyłem problemu przy wkładaniu ramek do bębna. W przeszłości miałem kasetówke innego producenta i szczerze mogę powiedzieć że Konigin pod względem wykonania i pracy bije ją na głowę. Maszyna pracuję bardzo stabilnie.

TadeuszBrzynski

TadeuszBrzynski

2019-01-17 12:17:48

A ja posiadam kilka urządzeń, miodarkę 12 kasetową, topiarkę elektryczną i odstojniki z płaszczem firmy Konigin. W przeszłości pracowałem na innej marki sprzęcie i potwierdzam co kolega nesk91. Sprzęt Konigin jest super, bardzo wydajny jeśli chodzi o miodarkę i topiarkę. Wirowanie ramek w miodarce Konigin to 3 min. na każdy wkład co np. u łysonia nie było możliwe. Kasety wychylają się na bęben prawie i to ma duże znaczenie. Jeśli chodzi o wkładanie ramek to kolega zbig chyba z konkurencji albo kosmosu:). Grubość materiałów, całość z nierdzewki, nie ma co nawet porównywać. Moim zdaniem najlepszy produkt na rynku w przyzwoitej cenie.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Ostatnio dodane posty:

Miodarka kasetowa
22 Sierpnia 2019

Miodarka kasetowa
22 Sierpnia 2019

Czerw trutowy
18 Sierpnia 2019

Jak zacząć?
08 Sierpnia 2019

Wesołe Pszczółki - skecz kabaretu Paranienormalni
19 Lipca 2019

Ul Langstroth - budowa i wymiary
18 Lipca 2019


Ostatnio dodane tematy:

Miodarka kasetowa
22 Sierpnia 2019

Czerw trutowy
18 Sierpnia 2019

Jak zacząć?
08 Sierpnia 2019

Wesołe Pszczółki - skecz kabaretu Paranienormalni
19 Lipca 2019

Ul Langstroth - budowa i wymiary
18 Lipca 2019


Najaktywniejsi w tym tygodniu:

1. wowosowa: 2

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.