Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Zakładanie pasieki – od czego zacząć? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 2340

Przejdź do artykułu Zakładanie pasieki – od czego zacząć?

Zaloguj się aby obserwować temat

magicb12

2016-07-27 08:41:18

W sklepie dla pszczelarzy znajdziesz wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia i obsługi pasieki, podkurzacze miodarki, ule, dozowniki itp. Ta marka prezentuje wysoką jakość, ja często robię tam zakupy.

Pszczolka01

2019-11-19 10:36:42

Ja swoją przygodę z pszczelarstwem zaczęłam dzięki stronie lyson.com.pl. Udało mi się zdobyć tam ogromną wiedzę, którą wykorzystuje teraz. Może warto zajrzeć. Ja nie lubię przeskakiwać z forum na forum. Wszystko w jednym miejscu.

HeniekWaldoch

2020-10-16 09:52:10

Coraz częściej ludzie zakładają pasiekę, pszczelarstwo jest coraz popularniejsze i to jest jeden z biznesów, który kwitnie. Bardzo dużo drobnego sprzętu pszczelarskiego kupicie w https://sklep.pasieka24.pl/ pojemniki na miód, nakrętki, słoiki, etykiety, dozowniki na miód

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Podział miodów pitnych

Daniel Borak

Daniel Borak

Autor tekstów

Właściciel gospodarstwa pasiecznego Ślężańskie Miody i serwisu partnerskiego www.slezanskiemiody.pl

Konferencja Pszczelarska: Gospodarka Pasieczna i Wychów Matek w sezonie 2015

Projekt Bzykająca Przyczepka Edukuje

Projekt Bzykająca Przyczepka

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Miodobranie - krok po kroku

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich