Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Łowcy Miodu: Na ratunek pszczołom - film pszczelarski Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1124

Przejdź do artykułu Łowcy Miodu: Na ratunek pszczołom - film pszczelarski

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2
arek

arek

2016-04-17 11:39:10

Jaka lista kin, które grają ten film! Może to pomoże szerzyć informacje o pszczołach i tym, że trzeba je ratować!

banan

banan

2016-04-17 21:37:33

glosno zrobilo sie na temat tego filmu. ciekawe tylko na ile to jest film przyrodniczy, a na ile dokumentalny, bo juz wiele glosow dezaprobaty slyszalem. pewnie wiekszosc z zainteresowanych w pierwszych dniach od premiery pozna prawde i wyrazi swoja opinie. osobiscie ciesze sie, ze taki film powstal. niech sie mowi o pszczolach coraz wiecej. w przeciwnym razie za kilka lat obudzimy sie wszyscy z reka w nocniku.

mati

mati

2016-04-18 21:25:47

wydaje sie ok ale poczekam az bendzie na dvd

eryk16

eryk16

2016-04-19 11:55:24

Akurat ja mam mieszane uczucia. W zbiórce na Polak Potrafi było powiedziane, że wypożyczenie tej kamery kosztuje 5 tysięcy złotych za dzień - czyli cholernie dużo. Udało się uzbierać niecałe 50 tysięcy. Dajmy na to, że montaż itd. były bezpłatne (bo ktoś się zrzekł gaży). Czy może być dobry film kręcony przez 10 dni super kamerą?

tulipan

tulipan

2016-10-21 22:07:22

ten film powinien być emitowany we wczesnych godzinach wieczornych aby mogli go obejrzeć rolnicy może by do nich dotarło by przeprowadzać opryski we wlaściwym czasie może byśmy ich uświadomili

Sylwek

Sylwek

2016-10-22 20:07:32

Fajnie, że wreszcie jakiś film przyrodniczy wywołał burzę, ale czy coś się zmieniło? Czy więcej się mówi o pszczołach i zagrożeniach? Chyba nie.

wowosowa

wowosowa

2016-10-25 00:58:09

W Paryżu, w otoczeniu wieżowców, pszczoły trzymane na dachach potrafią podobno zebrać po 60 kg miodu. Ciekawe

wowosowa

wowosowa

2016-10-25 01:10:37

Banan* To jest film przygodowo -przyrodniczo- fantastyczny. Uczestnicy są przekonani, że ratują pszczoły. Te w braciach, na dachach wierzowców (ile to energii na loty),w prastarych niby ulach i na skałach w Azji. Po prostu ciekawostki o pszczołach i piękne zdjęcia.

Strony: 1 2

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę
Sklep internetowy Krauz

Kanał na Twitter

Newsletter

Nota informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Jacek Balana EL-TER, z siedzibą przy ul. Granicznej 505, 32-095 Narama. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenia Administratora. W niektórych przypadkach Pani/Pana dane mogą być przekazywane do państw trzecich np. jeżeli będzie to niezbędne dla świadczenia usługi na Pana/Pani rzecz lub będzie to uwarunkowane inną podstawą prawną. Pani/Pana dane mogą podlegać profilowaniu, w celu wykorzystania danych osobowych do analizy lub prognoz dotyczących osobistych preferencji i zainteresowań. Administrator nie podejmuje decyzji która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu i istotnie wpływa na osobę, której dane dotyczą. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Portal Pszczelarski 2013 - ∞ © Wszelkie prawa zastrzeżone

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Portal Pszczelarski

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.