Portal Pszczelarski

Podziękowanie za zaangażowanie w pomoc przy zakładaniu pasieki pod Gietrzwałdem

preppersi Piotr Czuryłło Roman Wysocki Nagłada Gietrzwałd

Prezentujemy list napisany przez Romana Wysockiego, jednej z osób którym Piotr Czuryłło wraz z grupą preppersów oraz wieloma innymi wolontariuszami i sponsorami chce założyć pasiekę. Ta ma pomóc osobom spod Gietrzwałdu wyjść na prostą. Więcej informacji nt. akcji można znaleźć w linku pod listem.

List (bez korekty - w oryginale)

"Nazywam się Roman Wysocki. 

Moim mażeniem jest chodowla pszczół. Pragnę podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za zaufaniem mi i pomoc w zorganizowaniu pasieki.

Dziękuję także tym ludziom którzy tak hojnie zaoferowali swoją pomoc. Mam nadzieje że nadejdzie.

Szczególne podziękowania dla grupy Prepersów którzy mnie zmobilizowali do tego stopnia że uwieżyłem w siebie oraz od nich otrzymałem największą pomoc. Zapewniam wszystkich ludzi chentnych mi pomódz że nie zmarnuje tak wspaniałej inwestycji.

Z wyrazami szacunku

Roman"

 

Osoby, które chcą przyłączyć się do pomocy Panu Romanowi proszone są o kontakt z:

Piotrem Czuryłło
Tel.: 787 185 077
E-mail: piotr@brandproduction.eu

lub

Stowarzyszenie Przyjaciół S.O.S.
Rzymowskiego 36/213
02-697 Warszawa
Tel. 601 365 756
E-mail: stowarzyszeniesos@o2.pl 

Zobacz również:

Preppersi i organizacja pasiekiLiczba wyświetleń artykułu: 1974

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.