Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

Zalecenia pszczelarskie na marzec

Na zdjęciu: pszczoły na wylotku.

zalecenia pszczelarskie rok w pasiece obowiązki pszczelarza oblot pszczół oblot oczyszczający zimowla pszczół Nosema ceranae Nosema apis nosemoza objawy nosemozy porażenie nosemozą krzepnięcie pszczół pokarm dla pszczół ciasto cukrowe ciasto cukrowo-pyłkowe ciasto pyłkowe pszczoła karmicielka pierzga obnóża pyłkowe pyłek kwiatowy osyp pszczół zimowy osyp pszczół przyczyny osypu pszczół leszczyna dereń jadalny przebiśnieg

Przepraszamy!

Wybrany przez Ciebie artykuł jest w tym momencie weryfikowany pod względem merytorycznym.

Jeżeli pilnie potrzebujesz zapoznać się z jego treścią, poinformuj nas pisząc na adres: redakcja@portalpszczelarski.pl

Dołożymy wszelkich starań, aby w pierwszej kolejności udostępnić treść tego artykułu.

Pozdrawiamy!

Redakcja serwisu PortalPszczelarski.plLiczba wyświetleń artykułu: 5844

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-02-28 16:57:59

Szkoda, że nie mogę kliknąć "bardzo lubię" :)

Bikej0909

2016-03-16 10:53:22

no ale błąd leszczyna pyli ale w lutym lub styczniu w marcu jest juz pooo kwitnieciu
w tym miesiacu pyli olcha sniezyczki itp

Antoni

2016-03-16 18:54:37

@Bikej0909, i tak i nie. Okres pylenia leszczyny zależy ściśle od temperatury. W styczniu leszczyna zaczyna pylić. Typowym okresem pylenia leszczyny jest luty. W marcu, jeżeli warunki są ku temu sprzyjające, to także może pylić. W kalendarzu pyleń to właśnie marzec jest najczęściej wskazywany jako okres najintensywniejszego pylenia leszczyny. Co istotne, w rejonach górskich odnotowywane jest pylenie nawet w pierwszej połowie kwietnia!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.