Portal Pszczelarski

Mleczko pszczele - właściwości, zastosowanie, dawkowanie, opinie

Na zdjęciu: mleczko pszczele. Źródło zdjęcia: upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/89/Weiselzellen_68a.jpg/1024px-Weiselzellen_68a.jpg Autor zdjęcia: Waugsberg

mleczko pszczele apiterapia skład mleczka pszczelego pozyskiwanie mleczka pszczelego zastosowanie mleczka pszczelego przechowywanie mleczka pszczelego działanie mleczka pszczelego właściwości lecznicze mleczka pszczelego dawkowanie mleczka pszczelego

Przepraszamy!

Wybrany przez Ciebie artykuł jest w tym momencie weryfikowany pod względem merytorycznym.

Jeżeli pilnie potrzebujesz zapoznać się z jego treścią, poinformuj nas pisząc na adres: redakcja@portalpszczelarski.pl

Dołożymy wszelkich starań, aby w pierwszej kolejności udostępnić treść tego artykułu.

Pozdrawiamy!

Redakcja serwisu PortalPszczelarski.plLiczba wyświetleń artykułu: 3420

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-03-05 15:40:37

Artykuł czaderski :) Fajnie, że artykuły tutaj są coraz dłuższe i coraz ciekawsze!

Wedge

2016-07-26 20:40:31

Czy ktoś orientuje się może gdzie w Wielkopolsce można kupić mleczko pszczele ? Ewentualnie poza Wielkopolską.Staramy się z żoną o dziecko,może to by pomogło,a nie chcemy dać się naciąć. Większość ofert w internecie to mleczko w tabletkach itp.a chcielibyśmy ze sprawdzonej pasieki prosto od "pszczoły";)

Piotrek_Skorupka

2016-08-11 21:23:15

do wede najlepiej kupic mleczko pszczele u pszczelarza ktory choduje matki w miesiacach maj i lipiec tylko wtedy mozna kupic mleczko pszczele

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.