Portal Pszczelarski

XX Wojewódzka Konferencja Pszczelarska

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pn. XX Wojewódzka Konferencja Pszczelarska. Źródło obrazka: facebook.com/Pszczelarze.info/?fref=photo

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska luty 2016 2016 Karniowice Wojewódzka Konferencja Pszczelarska XX Wojewódzka Konferencja Pszczelarska Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie Bronisław Dutka Józef Bukowski Ryszard Czarnecki Aleksandra Lenartowicz Małgorzata Bieńkowska

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach i Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie zapraszają do udziału w XX Wojewódzkiej Konferencji Pszczelarskiej. To wydarzenie pszczelarskie odbędzie się 27 lutego 2016 r. o godzinie 9:30 w siedzibie Ośrodka w Karniowicach.

Harmonogram wydarzenia pn. XX Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach

27.02.2016 r. (sobota) 

9:30 - 9:45 - Bronisław Dutka, dyrektor MODR - Otwarcie konferencji 

9:45 - 10:30 - Mgr Józef Bukowski, Prezes WZP Kraków - Zarys historii Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Krakowie 

10:30 - 11:45 - Prof. Ryszard Czarnecki, UJ Kraków - Udział apiterapii w światowej farmakoterapii 

11:45 - 12:00 - Aleksandra Lenartowicz, Stowarzyszenie ARID - Informacja nt. realizowanych programów pszczelarskich 

12:00 - 12:30 - Przerwa 

12:30 - 15:30 - Prof. Małgorzata Bieńkowska, Oddział Pszczelnictwa Puławy - Nowe trendy w hodowli i chowie pszczół w pasiekach różnych wielkości 

15:30 - Zakończenie konferencji 

Podobnie jak w poprzednich edycjach, imprezie towarzyszyć będą stoiska handlowe i gastronomiczne.

 

Czytaj również:

XXIV Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach

XXIII Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach

XXII Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach

XXI Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach

XIX Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2284

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.