Portal Pszczelarski

Prowadzimy pasiekę - Warsztaty pszczelarskie II Moduł

Na zdjęciu: fragment banera promującego wydarzenie pn. Prowadzimy pasiekę - Warsztaty pszczelarskie II Moduł. Źródło zdjęcia i informacji: facebook.com/events/785396064875278/

wydarzenie pszczelarskie warsztaty pszczelarskie kursy pszczelarskie szkolenie pszczelarskie stycznie 2016 2016 Łódź Prowadzimy pasiekę - Warsztaty pszczelarskie II Moduł Fab Lab Łódź Dariusz Adler

Prowadzimy pasiekę - Warsztaty pszczelarskie II Moduł to kontynuacja warsztatów pszczelarskich organizowanych przez Fab Lab Łódź. Podobnie jak w poprzednich edycjach, tak i w tej, warsztaty odbędą się pod przywództwem mgr inż. Dariusza Adlera.

Do kogo kierowane są warsztaty? Głównie do osób, które uczestniczyły we wcześniejszych edycjach warsztatów i wspólnie zbudowały ule wielkopolskie, oraz do wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z pszczołami i posiadają już wstępną wiedzę na temat pszczelarstwa.

Jaki jest cel warsztatów? Przede wszystkich zdobycie i usystematyzowanie podstawowych umiejętności pasiecznych, w skład których wchodzą:
- obsługa ula,
- budowa ramek,
- wtapianie węzy,
- obsługa narzędzi pszczelarskich oraz
zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu morfologii pszczół, procesu zaopatrzenia pracowni oraz zasiedlania ula.

Na czym uczestnicy będą pracować? Na profesjonalnych akcesoriach pszczelarskich użyczonych przez Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Łodzi.

Program wydarzenia pn. Prowadzimy pasiekę - Warsztaty pszczelarskie II Moduł:

9:00 - Spotkanie organizacyjne i BHP 

10:00 - Wykład: "Prace pasieczne w sezonie pszczelarskim"

11:15 - Przerwa (w tym organizacja stanowisk pracy) 

11:30 - Warsztat praktyczny: zbijanie ramek, drutowanie, wtapianie węzy, organizacja zaplecza pracowni 

14:00 - Przerwa obiadowa (możliwość wyżywienia na miejscu) 

15:00 - Pracownia pszczelarska, omówienie i narzędziownia 

17:00 - Wykład: "Podstawy biologii i morfologii pszczoły" 

18:00 - Panel dyskusyjny 

19:00 - Zakończenie

 

Więcej informacji nt. terminów i ceny zapisów wkrótce.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2864

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.