Portal Pszczelarski

MelApis - moja pasieka

Na zdjęciu: pszczoła. Źródło zdjęcia: materiały nadesłane przez autora.

MelApis Polak Potrafi crowdfunding

Witam wszystkich bardzo serdecznie! 

Mam na imię Paweł i chciałbym zainteresować Was moim projektem na stronie PolakPotrafi.pl. Jest to projekt zakładający stworzenie własnej pasieki. Pszczelarstwem interesuję się od 6 lat, kiedy to zapoznałem moją obecną narzeczoną, za sprawą jej taty, a mego przyszłego teścia. Zajmuję się on pszczelarstwem hobbistycznie i zaraził mnie zamiłowaniem do tych bzykających owadów. Pasja jak i doświadczenie dorastały, aż w końcu zapragnąłem własnej pasieki, stąd właśnie mój projekt.

Chciałbym się zająć pszczelarstwem z wielu powodów. Jak już wcześniej wspominałem, po prostu intrygują mnie te małe owady, jak to się mówi „im głębiej w las, tym więcej drzew”. Do tego jak każdy na pewno wie, z roku na rok jest coraz mniej pszczół, a to nie dobrze wróży naszemu eko-systemowi. Chcę wrzucić mały kamyczek do tego ogródka, by pszczół jednak przybywało. Kolejną sprawą są odpowiednie warunki do tego, a takowe posiadam. Pasieka znajdować się będzie w sadzie przy domu mego teścia, gdzie nigdy nie było i nie jest „pryskane” jak i w całej okolicy, gdzie pszczoły nie będą narażone na jakiekolwiek pestycydy. Z tego też powodu miód, jaki będą wytwarzały, będzie wolny od jakiejkolwiek chemii, czyli taki jak być powinien.

Dlatego mam nadzieję, iż weprzecie mój projekt zarówno finansowo, jaki i po przez promocję u rodziny/znajomych. Wiem też, że do uzyskania wymaganej kwoty pozostało niewiele czasu, ale wierzę, że z Waszą pomocą się uda!

Link do projektu znajduje się pod adresem https://polakpotrafi.pl/projekt/melapis-moja-pasieka tam znajdują się wszelkie informację, jak i kontakt do mnie w razie jakichkolwiek pytań.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,
Paweł WybraniecLiczba wyświetleń artykułu: 1886

Komentarze z forum pszczelarskiego

Lagnapis

2015-12-14 22:05:35

Jestem z Tobą Paweł i trzymam kciuki! Dalej ludziska. My już pomogliśmy i będziemy pomagać, wy też możecie.
Pozdrawiam,
Daniel

blondynekkrk

2015-12-14 22:27:12

Ja już rozesłałem linki po swoich znajomych. Wszystko co z pszczelarstwem związane trzeba wspierać!

MelApis

2015-12-15 16:56:32

Wielkie dzięki :)

factis

2015-12-18 18:50:00

Również bardzo fajny projekt. Szkoda tylko, że taka duża kwota zbiórki. Nie wiem czy komukolwiek z pszczelarzy udało się ją pozyskać... Mimo to życzę powodzenia!

michal1972

2015-12-20 14:05:28

Pięknie! 9 tysięcy złotych udało się zebrać. Gratuluję!

Lagnapis

2015-12-20 18:15:23

BRAWO!!!! SUPER SPEKTAKULARNY SUKCES :D Chylimy czoła :D

arek

2015-12-20 19:19:04

10166 zł - bardzo ładny wynik. Gratuluję! Czekamy teraz na zdjęcia!

blondynekkrk

2015-12-22 20:44:24

Nie wiem na ile pomogło moje rozsyłanie linków ale fajnie, że się udało zebrać 10 tysia :D

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.