Portal Pszczelarski

Jarmark Pszczeli w Radlinie

Na zdjęciu: baner promujący Jarmark Pszczeli w Radlinie.

wydarzenie pszczelarskie jarmark pszczeli targi pszczelarskie grudzień 2015 2015 Radlin Jarmark Pszczeli w Radlinie

12 grudnia 2015 r. w Radlinie (województwo śląskie) odbędzie się po raz pierwszy Jarmark Pszczeli. Wydarzenie odbędzie się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radlinie.

Podczas Jarmarku Pszczelego będzie można nie tylko podziwiać artykuły z lokalnych pasiek, ale także je nabyć! Wśród oferowanych produktów dominować będą produkty miodowe, artykuły z wosku i pyłki kwiatowe. Jedną z głównych atrakcji Pierwszego Jarmarku Pszczelego w Radlinie będą warsztaty produkcji świeczek woskowych oraz pokaz rzeźbienia uli. Co więcej zostaną zaprezentowane nowe hotele dla owadów, które na wiosnę pojawią się na terenie Radlina.

Jarmark Pszczeli to pierwsza z kilku planowanych w Radlinie imprez poświęconych edukacji ekologicznej w zakresie ochrony pszczół i owadów. Na tegoroczne wydarzenie zapraszamy w godzinach 16:00 - 19:00.

Osoby zainteresowane wystawieniem się ze swoimi produktami proszone są o kontakt z referentem Rozwoju Urzędu Miasta Radlin (tel: 32 459 02 41).

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radlinie 
Wojciecha Korfantego 17
44-310 Radlin

Zobacz również:

2 Jarmark Pszczeli w Radlinie

15 nowych hoteli dla owadów w Radlinie

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2593

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2015-12-01 22:49:00

Logotyp jest pierwsza klasa! MISTRZOSTWO!

Lukasz_Baniak

2015-12-03 18:20:33

Faktycznie logo jest bardzo ładne i kreatywne. Ciekaw jestem jak uda się Jarmark. Bardzo fajny jest we Wrocławiu. Czuć świąteczną atmosferę. Tutaj jest kilkugodzinny, tam kilkudniowy. Nie liczy się jednak ilość, a jakość!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.