Portal Pszczelarski

Jarmark Pszczeli w Radlinie

Na zdjęciu: baner promujący Jarmark Pszczeli w Radlinie.

wydarzenie pszczelarskie jarmark pszczeli targi pszczelarskie grudzień 2015 2015 Radlin Jarmark Pszczeli w Radlinie

12 grudnia 2015 r. w Radlinie (województwo śląskie) odbędzie się po raz pierwszy Jarmark Pszczeli. Wydarzenie odbędzie się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radlinie.

Podczas Jarmarku Pszczelego będzie można nie tylko podziwiać artykuły z lokalnych pasiek, ale także je nabyć! Wśród oferowanych produktów dominować będą produkty miodowe, artykuły z wosku i pyłki kwiatowe. Jedną z głównych atrakcji Pierwszego Jarmarku Pszczelego w Radlinie będą warsztaty produkcji świeczek woskowych oraz pokaz rzeźbienia uli. Co więcej zostaną zaprezentowane nowe hotele dla owadów, które na wiosnę pojawią się na terenie Radlina.

Jarmark Pszczeli to pierwsza z kilku planowanych w Radlinie imprez poświęconych edukacji ekologicznej w zakresie ochrony pszczół i owadów. Na tegoroczne wydarzenie zapraszamy w godzinach 16:00 - 19:00.

Osoby zainteresowane wystawieniem się ze swoimi produktami proszone są o kontakt z referentem Rozwoju Urzędu Miasta Radlin (tel: 32 459 02 41).

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radlinie 
Wojciecha Korfantego 17
44-310 Radlin

Zobacz również:

2 Jarmark Pszczeli w Radlinie

15 nowych hoteli dla owadów w Radlinie

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2741

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2015-12-01 22:49:00

Logotyp jest pierwsza klasa! MISTRZOSTWO!

Lukasz_Baniak 2015-12-03 18:20:33

Faktycznie logo jest bardzo ładne i kreatywne. Ciekaw jestem jak uda się Jarmark. Bardzo fajny jest we Wrocławiu. Czuć świąteczną atmosferę. Tutaj jest kilkugodzinny, tam kilkudniowy. Nie liczy się jednak ilość, a jakość!  Współpracują z portalem:

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniokracja.hanami.pl

Japonista, dziennikarka, badaczka kultury żywieniowej, autorka książek: "Tradycje kulinarne Japonii" i "Japońskie słodycze" (książka nominowana w 3 kategoriach do Gourmand World Cookbook Awards). Zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych, a także spotkań z zakresu historii jedzenia, trendów kulinarnych i percepcji smaku.

Żurawina z miodem i wanilią

Figi z jogurtem bałkańskim i pistacjami

Ciasto z mąką z czarnego ryżu

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

Współdziałanie pszczelarzy w zakresie promocji i sprzedaży

Michał Piątek Dochodowa pasieka - książka dla pszczelarzy

Skuteczna ochrona roślin bezpieczna dla owadów zapylających

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016