Portal Pszczelarski

Szkolenie pszczelarskie dla nowicjuszy - Kraków

Na zdjęciu: książki Źródło informacji: https://www.facebook.com/Pszczelarze.info

szkolenie pszczelarskie 2016 Kraków Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie

Szkolenie pszczelarskie, skierowane jest zarówno do osób rozpoczynających przygodę z pszczelarstwem jak i tych, którzy posiadają własne pasieki. Szkolenie prowadzone jest w formie wykładów oraz zajęć praktycznych. Odpowiednio dobrana tematyka pozwala na zapoznanie się z zasadami hodowli pszczół. 

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych wykładowców i instruktorów pszczelarstwa. Zajęcia rozpoczynają się w dniach 23-24.01.2016 r. Szkolenie pszczelarskie obejmuje 5 zjazdów z wykładami i 3 zjazdy z zajęciami praktycznymi.

Opłata za całe szkolenie wynosi 450 zł. Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w wykładach, wówczas cena wynosi 350 zł.

Wykłady obejmują zagadnienia z następującej tematyki:
- biologia rodziny pszczelej,
- przystosowanie pszczoły do pełnienia funkcji życiowych,
- wykorzystanie bazy pożytkowej,
- pozyskanie i standaryzacja produktów pszczelich,
- gospodarka pasieczna,
- zwalczanie chorób pszczelich,
- praca hodowlana,
- przepisy prawne w pszczelarstwie.

Zajęcia praktyczne obejmują:
- pierwszy przegląd wiosenny,
- przygotowanie rodzin do wykorzystania pożytków,
- przeciwdziałanie rójce,
- wychów matek pszczelich,
- tworzenie odkładów.

Zgłoszenia na przyjmowane są: 
- drogą mailową: biuro@wzp-krakow.pl
- telefonicznie: 12 422 79 45
- osobiście: pl. Szczepanski 8, 31-011 Kraków (I piętro)

Serdecznie zapraszamy!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 4970

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2015-11-22 08:44:35

O! Szkolenie w Krakowie. Teraz to duża szansa, że się pojawię :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.