Portal Pszczelarski

IV Konferencja Pszczelarskiego Klubu Dyskusyjnego Pszczółka

Na zdjęciu: Uczestnicy II Konferencji Pszczelarskiej Klubu Dyskusyjnego Pszczółka. Źródło zdjęcia: Materiały udostępnione przez organizatora

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska listopad 2015 2015 Cielądz IV Konferencja KD Pszczółka KD Pszczółka Konferencja Pszczelarskiego Klubu Dyskusyjnego Pszczółka między Łodzią a Warszawą IV Konferencja Pszczelarskiego Klubu Dyskusyjnego Pszczółka między Łodzią a Warszawą Michał Piątek Cezary Kruk Michał Lewandowski

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sierzchowskiej zaprasza wszystkich kolegów i koleżanki pszczelarzy na IV odsłonę Konferencji Klubu Dyskusyjnego Pszczółka. Ta odbędzie się 15 listopada 2015 r. w Gminnym Domu Kultury w Cielądzu. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął pan Paweł Królak, Wójt Gminy Cielądz.

Wydarzeniu towarzyszyć będą m.in. wystawa sprzętu pszczelarskiego oraz stoisko z podręcznikami.

Program wydarzenia pn. Konferencja Pszczelarskiego Klubu Dyskusyjnego Pszczółka między Łodzią a Warszawą:

15 listopada 2015 r. (niedziela)

10:00 - Oficjalne rozpoczęcie Konferencji

10:30 - 12:00 - Michał Lewandowski - "Wszystko o pszczole Buckfast"

12:00 - 12:45 - Przerwa obiadowa

12:45 - 13:45 - Michał Piątek - "Marketing produktów pszczelich"

13:45 - 14:00 - Przerwa kawowa

14:00 - 15:00 - Cezary Kruk przedstawi zagadnienia związane z pozyskiwaniem produktów pszczelich - "Co decyduje o szybkości podjęcia czerwienia przez matkę pszczelą" oraz "Wiosenna pielęgnacja rodzin pszczelich"

15:00 - 15:15 - Przerwa kawowa

15:15 - 16:15 - Cezary Kruk - "Przygotowanie rodzin pszczelich do optymalnego wykorzystania pożytku" oraz "Pozyskiwanie pyłku pszczelego i pierzgi"

Zgłoszenia na IV Konferencję Klubu Dyskusyjnego Pszczółka

Opłata konferencyjna wynosi 25 zł i obejmuje uczestnictwo w wykładach, obiad oraz przerwy kawowe. Jej uiszczenie oznacza wpisanie na listę uczestników wydarzenia. Maksymalna liczba uczestników konferencji została określona na poziomie 150 osób. 

Zgłoszenia na konferencję należy kierować na konto skarbnika klubu:

Rafał Pietrzak
MBank 03 1140 2004 0000 3002 7422 6487

Kontakt z organizatorami:

Michał Piątek, Vice-prezes TPZS - 602 489 879
Paweł Stachlewski, Prezes KD Pszczółka - 791 745 322
Rafał Pietrzak, Skarbnik KD Pszczółka - 505 428 494

Miejsce wydarzenia:

Gminny Dom Kultury w Cielądzu
Cielądz 59
96-214 Cielądz

Zobacz również:

I Konferencja Pszczelarskiego Klubu Dyskusyjnego Pszczółka między Łodzią a Warszawą - przebieg spotkania

II Konferencja Pszczelarska Klubu Dyskusyjnego Pszczółka - przebieg wydarzenia

III Konferencja Klubu Dyskusyjnego Pszczółka

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1718

Komentarze z forum pszczelarskiego

Pogodny Piątek

2015-10-31 18:29:01

Ale tu jakoś cicho.
Mam nadzieję, że z PP jednak będzie silna reprezentacja :)
Do imprezy dwa tygodnie!

blondynekkrk

2015-11-03 17:26:20

Kawał drogi z tego Krakowa, chociaż o marketingu to bym chętnie posłuchał.

Pogodny Piątek

2015-11-14 18:37:53

Spotkanie pszczelarskie w Cielądzu już jutro!
Zapraszamy wszystkich przynajmniej 20-30 minut przed planowanym rozpoczęciem konferencji. Da to czas na spokojną rejestrację, pobranie talonu na obiad, zwiedzenia części wystawowej i zajęcie miejsca. Będą firmy produkujące ule, sprzęt, węzę, probiotyki, podręczniki ale i sporo wykładów. Warto skorzystać z oferty w pełni, dać sobie więcej czasu na wszystko. Do zobaczenia jutro :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.