Portal Pszczelarski

Nabór na bezpłatny kwalifikacyjny kurs zawodowy w zawodzie pszczelarz - TCEZ w Tucholi 2015

Na zdjęciu: pszczelarka

kurs technik pszczelarz Tucholskie Centrum Edukacji Zawodowej w Tucholi Technikum Leśne w Tucholi Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem w Tucholi

Nabór na bezpłatny kwalifikacyjny kurs zawodowy w zawodzie pszczelarz - TCEZ w Tucholi 2015

Tucholskie Centrum Edukacji Zawodowej w Tucholi ogłasza nabór na bezpłatny kwalifikacyjny kurs zawodowy w zawodzie pszczelarz - prowadzenie produkcji pszczelarskiej (R.4).

Kurs trwa łącznie 580 godzin rozłożone na 3 semestry (1,5 roku). Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym. W trakcie kursu przewidziane są zajęcia praktyczne w pasiekach w regionie. Zajęcia są prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę Technikum Leśnego w Tucholi, Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi oraz Ośrodków Doradztwa Rolniczego. Uczestnicy kursu poszerzą swoją wiedzę w m.in. takich przedmiotach jak:
- działalność gospodarcza w pszczelarstwie,
- produkcja rolnicza,
- chów i hodowla pszczół,
- gospodarka pasieczna,
- technologia produktów pszczelich,
- pożytki pszczele.

Kurs kończy się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Gdańsku i nadaniem tytułu zawodowego pszczelarza. 

Istnieje możliwość zakwaterowania w internacie. Planowane rozpoczęcie zajęć - 1 października 2015 r. lub luty 2016 r. Minimalna liczba słuchaczy - 20. 

Koniec naboru na bezpłatny kwalifikacyjny kurs zawodowy w zawodzie pszczelarz organizowany przez TCEZ w Tucholi mija z dniem 30.09. 2015 r. 

Miejsce zapisów na kurs:

Tucholskie Centrum Edukacji Zawodowej w Tucholi
ul. Świecka 89a
89-500 Tuchola
Sekretariat pok. nr 3 (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)

Kontakt do opiekuna grupy:

Michał Słomiński, tel. 692 400 510

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 7998

Komentarze z forum pszczelarskiego

mati

2015-09-22 20:15:51

to ja was zniechence do tego bo nie tszeba byc po szkole rzeby sie pszczolami zajmowac

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.